Як розпакувати драйвер.

Распаковка драйвера на комп'ютері здійснюється досить просто. Завдяки тому, що подібне програмне забезпечення оформлено в саморозпаківному архіві, користувачеві зовсім необов'язково встановлювати на ПК додаткові програми для запуску драйверів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Як відомо, у кожного правила існує своє виключення. Подібне висловлювання можна також віднести до розпакуванню драйвера . Деякі файли можуть бути додатково заархівовані програмами-архіваторами. Для розпакування таких драйверів користувачеві буде потрібно встановити на свій комп'ютер певне програмне забезпечення, а саме, архіватор WinRAR.
2
Дану програму ви зможете скачати в інтернеті. Для цього за допомогою пошукової системи вам потрібно вибрати сайт, який дозволяє виконати завантаження програми на комп'ютер. Після того, як ви скачаєте додаток WinRAR, не полінуйтеся перевірити його на наявність вірусів. Особливо подібна перевірка актуально в тому випадку, якщо файл установки був викачаний з підозрілого ресурсу.
3
Щоб перевірити інсталятор архиватора WinRAR на наявність вірусів, клікніть на його ярлику правою кнопкою мишки. У вікні, запустіть перевірку файлу антивірусом. Якщо в процесі перевірки загроз не виявиться, почніть установку архиватора. Якщо ж антивірусне ПЗ визначить якусь загрозу для безпеки вашого комп'ютера, вам потрібно видалити даний інсталятор і очистити корзину, після чого, скачати програму з іншого сайту.
4
Як тільки ви встановите архіватор на свій комп'ютер, відкрийте файл з драйвером і розархівуйте його в окрему папку. Після просто запустите ярлик драйвера з папки - він буде розпакований і встановлений на ПК. Якщо драйвер спочатку не був заархівований, його можна розпакувати подвійним натисканням лівої кнопки мишки по ньому. Не забувайте перевіряти файли на наявність в них шкідливого програмного забезпечення. Так ви більшою мірою убезпечите свій комп'ютер.