Зв'язок з моїм провайдером.

У багатьох користувачів інтернету нерідко виникають всілякі запитання до своїх провайдерам. Зазвичай при виникненні будь-яких проблем, користувачеві необхідно звернутися в службу по роботі з клієнтами того провайдера, з яким у нього укладений договір.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, телефон.
Інструкція
1
Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо якості обслуговування вашого провайдера, ви в будь-який момент можете уточнити необхідну інформацію, зв'язавшись з представником служби підтримки клієнтів. Зв'язок з саппортом може здійснюватися за допомогою особистого відвідування офісу провайдера, дзвінка в службу підтримки, або ж звернення через ICQ або електронну пошту.
2
Якщо питання серйозне і вимагає термінового вирішення, вам краще особисто звернутися в офіс вашого провайдера. При відвідуванні представництва компанії, не забудьте взяти з собою договір про надання послуг, оформлений на ваше ім'я, а також ваш паспорт. В офісі потрібно звернутися зі своїм питанням до будь-якого менеджеру. Він неодмінно допоможе вам у будь-якій ситуації.
3
Якщо ви з певних причин не можете відвідати офіс провайдера, ви можете зателефонувати в службу по роботі з клієнтами, або ж направити їм електронного листа. У такій ситуації вам слід заздалегідь продумати ваш наступний діалог. Відзначимо, що при спілкуванні з представником компанії слід бути максимально ввічливим і коректним - від цього в більшості випадків залежить швидкість вирішення вашого питання, які проблеми.
4
Якщо ви не знаєте контактних даних вашого провайдера, ви можете подивитися їх у договорі про надання послуг. Також всю необхідну інформацію по контактам компанії ви зможете отримати на її офіційному сайті. Однак додамо, що найкращий спосіб вирішення якогось питання - пряме звернення в офіс вашого інтернет-провайдера. У такому випадку співробітник не зможе ухилитися від відповіді і постарається вирішити ваше питання в оперативному порядку.