Як увійти в портал.

Якщо ви бажаєте отримати повний доступ до інтерфейсу будь-якого сайту в інтернеті, вам необхідно авторизуватися на ньому. Вхід в портал виконується досить просто, вам потрібно тільки володіти ім'ям користувача і паролем доступу до вашого профілю.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Вхід в портал . Відкрийте головну сторінку сайту, на якому ви бажаєте авторизуватися. Тут ви знайдете спеціальну форму, яка міститиме в собі два поля: «Логін» (або «E-mail»), а також «Пароль». Введіть в дані поля дані доступу до вашого профілю, після чого, натисніть кнопку «Увійти». Тепер ви будете авторизовані на ресурсі під своїм логіном, отже, ви зможете скористатися найбільш повним інтерфейсом користувача. Якщо у вас немає облікового запису на сюжеті портал е, вам необхідно зареєструватися на ньому для подальшої можливості входу. Для цього вам потрібно виконати наступні дії.
2
Як і в попередньому випадку, спочатку вам потрібно опинитися на головній сторінці сайту. Тут ви повинні знайти форму авторизації користувачів, в якій ви побачите посилання на реєстрацію. Якщо таке посилання буде відсутня, вам слід пошукати на головній сторінці відповідну кнопку. Після того, як ви знайдете посилання/кнопку, провідну на сторінку реєстрації нового користувача, клікніть по ній. На що відкрилася сторінці введіть всю інформацію, яку вважаєте за потрібну. Також зверніть увагу на заповнення обов'язкових полів (зазвичай такі поля позначаються зірочкою, наприклад, поле пароля, логіна, електронної пошти).
3
Після того, як вами будуть заповнені всі необхідні форми, натисніть кнопку «Зареєструватися», попередньо прийнявши умови користувальницької угоди. Тепер ви зможете увійти в портал , використовуючи ім'я користувача та пароль. Деякі ресурси передбачають необхідність підтвердження реєстрації. На поштову скриньку користувача направляється лист, в якому міститься посилання. За фактом переходу користувача за цим посиланням, система автоматично активує його аккаунт.