Як прибрати живіт за допомогою обруча. Як накачати прес за допомогою обруча.

Якщо ви не любитель комплексів вправ на прес, а красивий, підтягнутий животик - ой, як хочеться, вихід є. Причому простий. Вам потрібно буде згадати таку прекрасну річ, як дитячі ігри. В дитинстві була така забава - крутити обруч. Вона доставляла масу задоволення, коли з кожним разом вдавалося докрутити до заповітних двозначних і тризначних цифр.
Вам знадобиться
  • Обруч, систематичний підхід.
Інструкція
1
Повірте, зараз забава ваших дитячих років здатна принести не меншу удовольствіе.Прелесть крутіння обруча полягає ще й у тому, що вдосконалюватися з його допомогою можна практично в будь-якому місці, де є необхідна вільна площа радіусом 3х3 метра. Можна одночасно займатися приготуванням їжі, дивитися цікавий фільм. Відмовка, що у вас немає часу відвідувати спортзал, більше не може бути використана. Ефективність матимуть навіть найменші зусилля з вашого боку. Однак, не варто зловживати цим висловлюванням і обманювати себе. Якщо вже ви вирішили крутити обруч, зробіть це максимально ефективно за витрачений час.
2
Нова жізнь.Купіте обруч, або хулапуп - як його називають по-заморських, в магазині спортивних товарів або замовте через інтернет. Існує декілька видів обручів. Підберіть собі відповідний за навантаженням, на яку ви рассчітиваете.Обручі бувають: - легкі пластмасові та металеві- утяжеленние- гімнастіческіе- массажние- гібкіе.Разборние обручі можна легко транспортувати, порожнисті обручі можна наповнювати піском для збільшення навантаження.
3
Якщо у вас проблеми зі спиною і черевною порожниною, або ви ставитеся до числа щасливих недавно народили мам або навчених віковим досвідом людей, або є у вас деякі сумніви, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Обмежте заняття під час критичних дней.Неподготовленним людям варто починати з невеликих навантажень (застосовувати легкі обручі або недовго крутити обтяжені), поступово їх збільшуючи. Завжди орієнтуйтеся на своє самопочуття.
4
Почніть з 5 хвилин в день, через деякий час збільшуйте їх до 30. Можна крутити обруч в процесі фітнес-тренування, в перерві між вправами. Головне, регулярність вправ. Необхідно щоденне виконання. Можливо, перший час доведеться себе змушувати, але потім вони увійдуть в звичку. Пам'ятайте, попередні зусилля будуть даремно, якщо не буде регулярності.Когда будете крутити обруч, напружуйте м'язи живота і спини, так ефективність вправ буде більше.
5
Масажні обручі, безсумнівно, мають більшою ефективністю. Але до їх використання на перших порах слід ставитися уважніше. Можливі болі і синці, тому не зловживайте їх застосуванням. Крутите такі обручі недовго, а також надягайте пояс або светр.
6
Уважніше відноситеся до раціону харчування. Ваша вага залежить від обміну речовин. Заняття спортом (у тому числі, за допомогою обруча) і правильний раціон прискорять обмін.
Корисна порада
Частіше згадуйте про користь ваших вправ. Заняття з обручем підсилюють циркуляцію лімфи, що сприяє зменшенню ваги і целюліту; зміцнюють м'язи талії, живота і стегон; покращують кровообіг, що позитивно впливає на стан шкіри і роботу внутрішніх органів. Отримуйте задоволення від таких думок, хваліть себе за те, що проявляєте силу волі, будьте легкими і рухливими.
Зайва вага є однією з проблем багатьох жінок. Є велика кількість методів боротьби з ним: дієти, тренування, медичні препарати та інше. Але, на жаль, не всі вони призводять до позитивного результату, а часто і навпаки - шкодять здоров'ю. Разом з тим існує простий спосіб позбавлення від зайвої ваги і жирових відкладень, які зазвичай накопичуються в області живота і стегон. Це вправи з обручем, які ефективно допомагають прибрати живіт.
Інструкція
1
Повертайте обруч круговими рухами за годинниковою стрілкою. Руки тримайте за головою, ноги обов'язково повинні бути разом, а спина пряма.
2
Талією рухайте рівномірно і спокійно, щоб не заподіяти шкоди спині.
3
Під час крутіння обруча, утримайтесь сідниці і груди: обруч повинна «крутити» тільки талія.
Зверніть увагу
Не бажано використовувати вправи з обручем під час критичних днів. Щоб досягти бажаних результатів від даного методу, не захоплюйтеся переїданням і не "заїдайте" свій стрес різними солодощами.
Корисна порада
Під час крутіння обруча амплітуда руху талією повинна бути мінімальной.Крутіте обруч виключно на голодний желудок.Чтоби досягти найкращого результату, "виженете" з живота зайве повітря за допомогою вправи: зробіть великий вдих, а потім видих через ніс. Повторіть дану вправу - 3-4 рази.