Як відновити кузов.

По відношенню до автомобіля, що знаходиться в експлуатації кілька років, нерідко можна почути фразу, що наступила пора його фарбування з метою відновлення первозданного блиску кузова . На жаль, час ніщо не щадить, і з часом забарвлення машини втрачає свій початковий лоск.
Вам знадобиться
  • - полірувальна паста;
  • - полірувальна машина або електродриль;
  • - круги для полірування.
Інструкція
1
У тих випадках, коли час наклав свій відбиток на поверхню кузова автомобіля, зовсім не обов'язково перефарбовувати його кузов. Нині застосування сучасних технологій дозволяє відновити первозданний вигляд машини, не вдаючись до допомоги працівників з фарбувальної майстерні.
2
Навіть новий автомобіль не можна вважати взірцем чудового блиску кузова . Пофарбована поверхня, яку згодом пополірували, виглядає набагато ефектніше.
3
Вдобавок після полірування на поверхні кузова машини створюється захисна плівка, що оберігає від подальшого утворення тріщин, подряпин і відколів.
4
Полірувальні роботи проводяться в денний час, або в добре освітленому приміщенні. Ідеально - в теплий сонячний день. Поліровці піддається поверхню виключно чистого кузова машини. Всі забруднення, і особливо сліди бітумних плям, необхідно видалити, а потім знежирити кузов розчинником на ацетоновій основі.
5
На підготовлений відповідним чином кузов поліроль наноситься тампонами з вати або спеціальними серветками. Наносячи полірувальну пасту, її розтирають по пофарбованої поверхні круговими рухами, і після того як вона придбає матовий відтінок, приступають до механічної поліруванню, використовуючи при цьому полірувальну машину або електродриль. Ні в якому разі не застосовуйте кутову шліфувальну машину (болгарку) - вона має занадто високими оборотами, що вкрай небажано при проведенні подібного виду робіт.
Корисна порада
Не зайвим буде нанести на відполіровану поверхню кузова захисний консервант блиску. Технологія виконання робіт аналогічна поліруванню.