Як утеплити машину взимку. утеплення дверей автомобіля.

Теплоізоляція салонів автомобілів Волзького автозаводу, особливо випуску радянського періоду, залишає бажати кращого. У той далекий час автомобіль радував господаря тим, що він у нього є. А то, що обігрівач працює на всю потужність, а обігріває лише ноги водія і пасажира, що сидів на передньому сидінні, - на даний факт тоді не звертали особливої уваги.
Вам знадобиться
  • - клей,
  • - теплоізолюючий матеріал.
Інструкція
1
Основними причинами переохолодження салонів машин є витік тепла через щілини в дверях і в кришці багажника. З автомобілями «дев'ятого» і «десятого» модельного ряду ліквідація подібних недоліків зводиться до мінімуму: досить замінити перед прийдешніми холодами ущільнювальну гумку багажного люка, та ще змастити все ущільнювачі дверей силіконовою змазкою, попутно проводячи їх огляд, і, регулюючи при необхідності замки дверей.
2
Відносно машин «класичного» ряду проведення подібних заходів буде явно недостатнім. Щоб по-справжньому утеплити салон «Жигулів» будуть потрібні великі витрати часу та праці.
3
До початку проведення робіт треба відвідати будівельний магазин і придбати в ньому відповідний теплоізоляційний матеріал, який набагато дешевше за вартістю в порівнянні з ідентичною теплоізоляцією продающейся в автомагазинах. Головне - це високоякісний клей.
4
Утеплення салону автомобіля починається з вилучення з нього передніх і задніх сидінь, стелі і підлогового покриття, передньої панелі салону.
5
Потім з утеплювача вирізаються викрійки на стелю. Місця майбутньої наклейки теплоизолирующего матеріалу рясно змащуються клеєм, від якості приклеювання утеплювача залежить його теплопровідність, а також утворення конденсату на внутрішній поверхні даху (це дуже небажано).
6
На наступному етапі утеплювач наклеюється на панель за спинкою заднього сидіння, а також в ніші зазначеного дивана.
7
Далі вирізані викрійки наклеюються на передній щит, що відокремлює салон від моторного відсіку.
8
В останню чергу викрійки з теплоізолюючого матеріалу приклеюються до підлоги днища кузова. Після обклеювання кузова утеплювачем необхідно виждати час, що потрібно для висихання клею, і тільки потім приступити до складання салону: натягнути стелю, укласти гумові килимки на підлогу, встановити передню панель і сидіння.
9
В результаті, по закінченню робіт з утеплення автомобіля, у машини виходить досить комфортний салон, тому що крім поліпшеного збереження тепла, він набуває ще й хорошу звукоізоляцію від зовнішніх шумів.