Як робити масаж очей.

Всі ми хочемо, щоб наші очі завжди виглядали молодо і свіжо. Для цього рекомендується щоденно робити їх масаж. Але при цьому важливо робити процедуру правильно, щоб не нанести очі м шкоду. Для найкращого результату рекомендується виконувати масаж два рази на день - вранці і ввечері.
Інструкція
1
Для початку очистимо від косметики область очей. При масаж е можна використовувати касторову олію. Виконуйте вправи обережно, оскільки шкіра очей дуже чутлива. Масаж робимо двома руками одночасно, на обох очі х.
2
Почнемо з погладжувань. Подушечками пальців виконуємо погладжують руху, починаючи від перенісся і по лінії брів до скронь, потім йдемо у зворотний бік до внутрішнього куточка очі .
3
Тепер трьома пальцями - вказівним, середнім і безіменним - робимо кругові рухи в області скроні.
4
Наступна вправа - ставимо безіменний палець в районі внутрішнього кута очі і робимо 10 легких натиснень.
5
Для того, щоб під очі ми не було кіл, корисно робити таку вправу: поступово, обережно натискаючи, переміщайте вказівні пальці з боків перенісся до очних ям. Такі дії стимулюють активні точки і діють заспокійливо на нервову систему.
6
Для підвищення пружності шкіри навколо очей будуть корисні погладжування ділянки від зовнішнього куточка очі по самому нижньому краю століття до внутрішнього кута, і далі по верхньому століттю у напрямку зовнішнього кута.
7
Пробарабаньте вказівним пальцем область у нижнього століття.
8
Закрийте очі і кінчиками пальців злегка розтягуйте повіки.
9
Для того, щоб очі не втомлювалися і зберігали свою пильність, виконуємо комплекс вправ. Починаємо з руху очей вправо - вліво, потім вгору-вниз і по діагоналі. Повторіть по п'ять разів.
10
Зажмурте очі з усіх сил і відкрийте їх якомога ширше. Повторюємо також 5 разів.
Корисна порада
Масаж очей прекрасно відновлює зір, посилює кровообіг, покращує обмін речовин в тканинах очей, зміцнює їх мускулатуру. Він також може бути використаний для профілактики очних захворювань.
Дуже часто у новонароджених виділяється гній з очей . Це може бути симптомом деяких захворювань або бути наслідком непрохідності слізного каналу. Справитися з цією проблемою можна за допомогою лікування та масажу очей дитини.
Вам знадобиться
  • - фураціліновая розчин 1 до 5000;
  • - Вітабакт або левоміцетин 0,25%.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що слізної канал стає непрохідним через желатінообразний плівки, яка з якихось причин не лопнула при першому вдиху дитини. Через це рідина починає накопичуватися в слізному мішечку, в якому може утворитися інфекція.
2
Огляд новонародженого повинен робити тільки лікар, але ви повинні поспостерігати за станом очей немовляти, щоб описати всі симптоми медичному працівнику. Уважно огляньте очей а дитини. Основними ознаками непрохідного слізного каналу є Слезостоянія і виділення рідини навіть тоді, коли немовля не плаче. Також причиною цієї проблеми може бути залишилася ембріональна тканина і неправильне розташування мембрани.
3
Щоб позбутися цього, робіть дитині масаж очей , якщо лікар його призначить. Попередньо вивчіть анатомію і місце розташування слізного і слезоотводящего каналів. Дочекайтеся, коли дитина заплаче - це збільшить шанс прорвати желатінообразний плівку. Ретельно вимийте руки і коротко підстрижіть нігті, можете надіти тонкі стерильні рукавички.
4
Акуратно і обережно видавіть рідину з слізного мішечка. Закапайте в очей а дитини теплий фураціліновая розчин 1 до 5000. Стерильним тампоном видаліть гнійні виділення. Штовхоподібними або вібруючими рухами проведіть пальцями з невеликим тиском від зовнішнього кута очей а немовляти до внутрішнього.
5
Такий масаж допоможе ембріональної плівці лопнути. Після цього закапайте в очей а дезінфікуючі краплі Вітабакт або левоміцетин 0,25%. Постарайтеся робити масаж дуже акуратно, щоб не пошкодити хрящик носа. Виконуйте ці дії до п'яти разів на добу протягом двох тижнів.
6
Якщо ви будете все робити правильно, до трьох-чотирьох місяців у немовляти ембріональна плівка розсмокчеться повністю або лопне. В іншому випадку доведеться робити зондування. Також причиною гнійного виділення з очей може стати дакріоцистит.
7
Основним симптомом цього захворювання є слизові або слизово-гнійні виділення. Зверніть увагу на внутрішній кут очей дитини. Невелика припухлість є симптомом дакріоциститу. Легко натисніть на зону слізних точок: виділення гною - ще одна ознака цього захворювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OmsdbkF0yck