Як знімати клеми з акумулятора.

При проведенні відновного ремонту електрообладнання або інших систем двигуна, наприклад - паливної, завжди рекомендується знеструмити бортову мережу машини і від'єднати клеми від акумуляторної батареї. Дотримання даної запобіжні заходи допоможе зберегти автомобіль і гаражне приміщення від пожежі.
Вам знадобиться
  • -гаечний ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Рекомендації з відключення електрообладнання від джерела живлення продиктовані заходами безпеки і засновані на багаторічному сумному досвіді, і ігнорувати їх на практиці ні в якому разі не можна.
2
Крім того, що коротке замикання електропроводки призводить до виходу з ладу електронних блоків управління роботою двигуна, воно може привести до займання автомобіля. Дотримуватися граничної обережності особливо необхідно при ремонті паливної системи. Виникнення будь-якої іскри в даний момент здатне позбавити автовласника не тільки машини, але і гаража.
3
У зв'язку з вищесказаним, на підготовчому етапі з проведення відновлювального ремонту автомобіля у нього піднімається капот, з акумуляторної батареї знімається кришка і ключем на 10 мм звільняється затягування болта на клеми "мінус».
4
У тих випадках, коли передбачено витяг АКБ з гнізда, тоді також від'єднується і кабель від клеми «плюс», а після звільнення акумулятора від кріплення, він видаляється з підкапотного простору.
Зверніть увагу
Якщо акумулятор знімається з машини і ремонтується паливна система, то, незважаючи на те, що автомобіль повністю знеструмлений, необхідно вживати всіх заходів, що запобігають невиправданий розлив паливно-мастильних речовин в приміщенні гаража.
Корисна порада
Після зняття акумулятора поставте його на зарядку. Така процедура йому не завадить, особливо під час тривалого ремонту.