Як зігріти акумулятор.

В холодну пору року, коли ранковий запуск двигуна утруднений або неможливий через розрядженого акумулятора , і поруч немає нікого, хто б зумів надати посильну допомогу, єдиним виходом із ситуації стає розігрів АКБ.
Вам знадобиться
  • - гаряча вода,
  • - таз,
  • - джерело тепла (калорифер, фен і т.п.).
Інструкція
1
Зимові морози стають справжнім випробуванням як для водіїв, так і для автотранспорту. Чим нижче температура навколишнього повітря, і чим сильніше охолов акумулятор, тим нижче стає щільність електроліту, залитого в АКБ.
2
Необхідно мати на увазі, що один відсоток зниження щільності розчину кислоти в акумуляторі - прямопропорційно розряду енергоблоку на шість відсотків.
3
Як не парадоксально це звучить, але для успішного запуску двигуна в морозний ранок, необхідно в автомобілі включити на кілька хвилин ближнє світло фар, і тільки потім, вимкнувши їх, і, почекавши якийсь час, здійснити спробу запуску мотора . Дотримання даної умови допоможе розігріти електроліт в акумуляторі, підвищить його щільність, і полегшить пуск двигуна стартером.
4
Якщо спроби запуску мотора не увінчалися успіхом, то акумулятор демонтується з автомобіля і поміщається в тепле приміщення, де: занурюється в таз з гарячою водою, розташовується під струменем гарячого повітря, що виходить від електрообігрівальних приладу і т.п.