Як змінити розмір шару.

При зміні розмірів зображення в графічному редакторі Adobe Photoshop пропорційно змінюються всі його верстви. Посилання на цю операцію поміщена в розділ «Зображення» меню редактора. Але якщо треба змінити розміри не всієї картинки, а тільки одного окремого шару, то треба користуватися опціями з розділу «Редагування».
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Щоб мати можливість вибрати шар, з яким потрібно проробити якусь операцію, слід відкрити палітру шарів. Для цього в меню треба розкрити розділ «Вікно» і клацнути пункт «Шари». Цій дії відповідає натискання «гарячої клавіші» F7.
2
В палітрі шарів виділіть клацанням мишки той, розміри якого треба змінити.
3
Тепер включите режим трансформування зображення. Посилання на нього поміщені в розділ «Редагування» меню редактора. Але можна скористатися поєднанням клавіш CTRL + T.
4
В результаті навколо картинки цього шару з'явиться прямокутник, що означає її розміри. У кожному його кутку і на середині кожної сторони квадратиками відзначені вузлові точки, переміщаючи які мишкою можна міняти величину і форму виділеного зображення.
5
Щоб змінити розмір шару натисніть клавішу SHIFT і, не відпускаючи її, перемістіть будь-яку з чотирьох вузлових точок в кутах прямокутника.
6
Це ж можна зробити іншим способом - за допомогою панелі параметрів. Спочатку клацніть піктограму з зображенням ланок ланцюга між полями «Ш» і «В», щоб Фотошоп при зміні, наприклад, ширини, міняв пропорційно і висоту. Потім клацніть число 100% в будь-якому з цих полів («Ш» або «В») і за допомогою клавіш зі стрілками вгору і вниз зменшуйте або збільшуйте розмір картинки цього шару.
7
Міняючи таким же способом значення в інших полях панелі параметрів, ви можете переміщати вміст виділеного шару по горизонталі («X») і вертикалі («Y»), нахиляти зображення по горизонталі (« Г ») і вертикалі (« V »). Крім того, картинку в цьому шарі можна повертати навколо центральної точки. За умовчанням вона поміщена в центр прямокутника, але ви можете перетягнути її мишкою в будь-яке місце як всередині картинки, так і за її периметром.