Як лікувати запалене горло. запалене гордо.

Причин запалення горла може бути декілька: при закладеності носа вдихання повітря через рот, попадання кислоти з шлункового соку безпосередньо в стравохід, куріння, вдихання сигаретного диму під час того, як курять інші, сухе повітря в приміщенні, інфекція.
Інструкція
1
Якщо на слизовій глотки відбувається запалення, і при цьому утворюються виразки, то причиною тому є стрептококова ангіна або мононуклеоз.Существуют кілька загальних способів лікування запаленого горла.
2
Необхідно відновити нормальне дихання через ніс. Якщо він закладений, то людина починає дихати через рот, а це загрожує висушуванням і роздратуванням горла. Коли спаде набряк в слизовій носа, тоді й пройдуть запальні явища в горлі.
3
Особливе значення потрібно приділити зволоженню повітря. Найкраще встановити зволожувач в приміщенні, особливо в опалювальний сезон.
4
Необхідно пити рідину. Якщо в горлі присутні болі, то потрібно приймати більше негазованої води.
5
Полоскання запаленого горла сольовими розчинами добре знімають біль.
6
Необхідно відмовитися від куріння.
7
Приміщення, де знаходиться хворий, потрібно частіше провітрювати. Добре якщо в кімнаті є рослини. Вони здатні поглинати токсичні речовини.
8
Медикаментозне і фитолечение горлана сьогоднішній день існує безліч фармацевтичних препаратів, які полегшують біль і надають пом'якшувальні дію на слизову горла. Можна приймати препарати, що містять фенол, вони будуть вбивати патогенні мікроорганізми і зменшувати больові ощущенія.Некоторие лікарі виписують хворому обволікаючі і пом'якшуючі засоби рослинного походження. Вони здатні заспокоїти і пом'якшити запальні процеси в горлі. Наприклад, препарат з кори в'яза відмінно пом'якшує слизову запаленого горла. При запаленій горлі добре допомагає зняти біль чай з відвару кореня алтея з медом.
9
Якщо мова йде про лікування дитини, то краще не давати аспірин. Бо якщо горло у дитини запалилося в результаті грипу, вітрянки або інших захворювань, що супроводжуються підвищеною температурою, аспірин може спровокувати небезпечне неврологічне захворювання - синдром Рея. Можна при сильних болях приймати ібупрофен або препарати ацетамінофену.
10
При запальному процесі в горлі необхідно в обов'язковому порядку показатися лікарю. Так як, якщо запалення викликано вірусної інфекцією, лікар призначить здати необхідні аналізи на виявлення збудника захворювання.
11
Дуже обережно треба підходити до лікування антибіотиками. Не слід приймати антибіотики ампіциліновий ряду для лікування горла. Призначати препарат для лікування бактеріальної інфекції повинен лікар після перегляду результатів аналізів.