Як замінити свічки накалу. Кака поміняти свічки розжарювання.

Свічки розжарення, встановлені в голівці блоку циліндрів дизельного двигуна, здійснюють після включення запалення підігрів камери згоряння, що полегшує пуск холодного мотора в будь-який час року. Тому несправні свічки розжарення міняються при першій можливості.
Вам знадобиться
  • - нова свічка накалу;
  • - набір гайкових головок.
Інструкція
1
Що вийшла з ладу одна або декілька свічок розжарення можуть стати причиною утрудненого запуску дизельного двигуна, що створює підвищені навантаження для стартера і акумуляторної батареї автомобіля.
2
На легкових автомобілях, оснащених силовою установкою з дизельним двигуном CDI, головка блоку циліндрів закрита зверху різними декоративними кришками, виготовленими з термостійкої пластмаси. Щоб дістатися до місця кріплення свічок підігріву, ці кришки необхідно демонтувати. Вибір інструмента, призначеного для проведення подібних робіт, залежить від моделі та марки автомобіля.
3
Після демонтажу декоративної кришки, з двигуна знімається верхня частина впускного колектора. Можливо, доведеться також демонтувати трубу забору повітря турбонаддувом (якщо він є).
4
Відкривши доступ до свічок розжарення, з них знімаються електричні роз'єми і торцевих ключем, як правило, на 11 мм, свічки викручуються з головки блока циліндрів. На їх місце встановлюються нові запчастини, поверхня яких попередньо змащується тугоплавкой жирової мастилом.
5
Все подальші дії виконуються майстром в зворотному порядку.