Як виставити кут випередження запалювання.

Розмірений рокіт працюючого мотора можливий тільки при бездоганно виставленому вугіллі випередження запалювання. Дотримання даного параметра наділяє двигун автомобіля максимальною потужністю, економією витрат палива і комфортністю управління машиною.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 або на 10 мм;
  • - контрольна лампочка;
  • - ключ для провертання коленвала.
Інструкція
1
Для виставлення кута випередження запалювання в автомобілі важіль коробки перемикання передач переводиться в нейтральне положення, і машина надалі утримується стоянковим гальмом.
2
С переривника-розподільника знімається кришка з високовольтними дротами, після чого колінвал провертається ключем для храповика доти, поки бігунок розподільника НЕ переміститься в сектор першого циліндра трамблера. Продовжуючи обережно провертати коленвал мотора, поєднуються мітки на шківі вала і відпливу передньої кришки.
3
Далі один провід контрольної лампочки приєднується до клеми котушки запалювання, дріт від якої з'єднаний з виводом переривника розподільника, а другий дріт контрольної лампочки з'єднується з масою мотора або кузова в будь-якому зручному місці. Після чого послаблюється кріплення трамблера.
4
На даному етапі ключем включається запалювання. Тепер, притискаючи проти ходу бігунок розподільника, корпус трамблера, якщо горить контрольна лампочка, провертається в протилежному напрямку обертання його валика доти, поки лампочка не погасне.
5
Провернувши корпус переривника-розподільника ще трохи, його дуже обережно повертають у зворотному напрямку, не забуваючи при цьому притискати бігунок, і в момент загоряння контрольної лампочки він фіксується, і болти кріплення пристрою затягуються.
6
Одягнувши на місце кришку з високовольтними проводами, установка кута випередження запалювання вважається закінченою.
Неправильно виставлений кут випередження запалювання веде до неповного згоряння паливо-повітряної суміші, що надходить в циліндри двигуна. Це відбивається на експлуатаційному витраті палива, в бік його збільшення. Вдобавок, залишки палива змивають мастило зі стінок циліндра, збільшуючи інтенсивність зносу поршневої групи. Зокрема, і, скорочуючи моторесурс двигуна в цілому.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Щоб перевірити точність установки кута випередження запалювання, необхідно під час руху автомобіля по рівному ділянці дороги зі швидкістю 40 км/год різко натиснути педаль акселератора. Після скоєння зазначеного дії, з боку моторного відсіку повинен з'явитися характерний детонаційний стукіт, який припиняється в момент розвитку машиною швидкості, рівний 60 км/год. У тих випадках, коли все відбувається саме так, то кут випередження запалювання виставлений правильно.
2
Але, якщо детонація в двигуні не припинилася, і продовжується після набору автомобілем швидкості вище 60 км/год, то даний фактор вказує на те, що встановлено «раннє» зажіганіе.С метою коригування моменту запалювання необхідно зупинити автомобіль і заглушити двигун. Піднявши капот, і, відпустивши гайку кріплення переривника-розподільника, проверніть «трамблер» проти ходу годинникової стрілки на 1-2 мм, після чого затягніть гайку його кріплення.
3
Не виключена ймовірність того, що детонаційний стукіт двигуна припиниться до того моменту, коли машини досягне шестідесятікілометровой швидкості. В даному випадку, кут випередження запалювання встановлений з деяким запізненням. Коригування здійснюється за аналогічною схемою, зазначеної вище, з тією лише різницею, що переривник-розподільник провертається навколо своєї осі по ходу годин - на 1-2 мм.
4
Після однієї або декількох зупинок у дорозі, здійснюється найбільш точна установка кута випередження запалювання.