Як створити свій сайт для бізнесу.

Елементи будь-якого сайта для бізнесу - дизайн, навігація, інформаційне наповнення, юзабіліті, програма розвитку сайта . Кожен з цих елементів виконує певні завдання. При створенні сайта важливо, щоб виконання цих завдань було максимально успішним.
Інструкція
1
Від дизайну сайта для бізнесу залежить те, як буде сприйматися даний сайт в цілому. Дизайн сайта відповідає як за естетичні, так і за функціональні його якості. Дизайн повинен забезпечувати правильне розташування акцентів на різні види інформації на сайті, зробити систему навігації зрозумілою для будь-якого користувача.
2
Вимоги до навігації сайта для бізнесу полягають в наступному: вона повинна бути простою. Користувач не думатиме над тим, що натиснути, щоб домогтися того чи іншого результату, він просто піде з сайта . Відповідно, структура сайта повинна бути простою і логічною. Чим менше часу витратить користувач на пошук потрібної кнопки, тим краще ваш сайт.
3
Інформаційне наповнення сайта для бізнесу має бути максимально лаконічним. Кому сподобається читати сторінки тексту? Задача копірайтерів, які займатимуться наповненням сайта , - простою мовою донести до користувача найважливішу інформацію про товар або послугу, який продає (або яку надає) дана компанія.
4
Юзабилити - це зручність користування сайтом. В юзабіліті включається майже все в цілому: і дизайн, і навігація, і підтримка клієнтів, і багато іншого. Для перевірки юзабіліті сайта важливо поросят кого-небудь протестувати ваш сайт: приміром, замовити якийсь товар. Швидко чи вийде це зробити? Чи зрозуміє користувач з першого разу, на які кнопки на сайті йому слід натискати? Чи не будуть дратувати його кольору сайта ?
5
Створюючи сайт для бізнесу, важливо замислюватися про його розвиток. Інтернет-простір змінюється, змінюється і ваш бізнес. Яким буде сайт через рік? Кожен сайт для бізнесу повинен мати певну програму розвитку, інакше користувач втратить інтерес до нього і піде від вас, звернувши увагу на більш швидко розвиваються проекти.