Як створити логотип компанії. Як зробити логотип для фірми.

За логотипу компанії її дізнаватимуться клієнти, тому варто приділити особливу увагу його розробці. У логотипі важлива кожна дрібниця. Основне призначення логотипу - бути запам'ятовується для споживачів.
Інструкція
1
Існує три основних види логотипів: текстові, графічні та змішані. Текстові логотипи складаються з назви компанії, іноді до нього додається її короткий слоган. Графічні містять певні графічні елементи, що ілюструють діяльність компанії. Змішані логотипи, відповідно, містять і ті, і інші елементи.
2
Логотип повинен бути запам'ятовується, викликати у клієнта асоціації з даною компанією (зрозуміло, позитивні). Бажано також, щоб логотип ніс у собі інформацію про діяльність компанії, її продукції, щоб будь-яка людина, що бачить логотип вперше, хоча б приблизно зрозумів, чим займається компанія.
3
Створення логотипів - процес багатоетапний і трудомісткий, оскільки необхідно врахувати багато різних дрібниць. Тому компаніям вигідно звертатися в студії веб-дизайну, до фахівців, які займаються створенням логотипів.
4
При створенні логотипів більшість дизайнерів починає з вибору виду логотипу і, відповідно, з підбору підходящої форми для нього (або форми букв, якщо логотип текстовий). "Погравши" з формами логотипу, дизайнер вибирає найбільш цікаве рішення.
5
Далі важливо подумати про колір логотипа. Його колірна гамма повинна бути досить простий, можна зупинитися на одному кольорі, застосувавши використавши різні його відтінки. За кольором логотип повинен бути приємним для очей і добре виглядати навіть в самому зменшеному вигляді.
6
Важливо, щоб логотип добре виглядав в будь-якому розмірі. Тому не має сенсу робити його занадто складним: різні ефекти на зразок анімації виглядають тільки на відносно великих зображеннях. Створивши макет логотипу, потрібно подивитися на нього і в мережі, і на папері, оскільки нерідко при друку логотипи втрачають свої якості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7kbY-kvQK0w
Жодна сучасна фірма, яка претендує на конкурентоспроможність і успішність, не може обходитися без фірмового стилю, отличающего і що виділяє її з маси інших фірм подібної спрямованості і звичайно, без фірмового логотипу . Створити простий, але яскравий логотип зможе кожна людина, яка має основні навички роботи в Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для того щоб зробити в Фотошопі нескладний логотип, створіть новий документ розміром 500х500 з білою заливкою. У ньому створіть новий шар. Виберіть на панелі інструментів Ellipse Tool і затиснувши Shift, намалюйте на новому шарі рівну окружність. Відкрийте меню Layer Style в меню шару і виберіть в вікні налаштувань вкладку Drop Shadow.
2
Налаштуйте тінь майбутнього логотипу , щоб він виглядав об'ємніше. Режим змішування тіні встановіть на Multiply, а її непрозорість встановіть на 70%. Тепер для додання ефекту асиметрії логотипу зріжте один край окружності, намалювавши прямокутний об'єкт за допомогою Rectangular Tool так, щоб його край заходив за край круга. Натисніть Delete, щоб видалити прямокутник разом з частиною окружності.
3
Зніміть виділення (Deselect), після чого відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform. Розгорніть окружність на потрібний кут так, щоб зрізана частина була там, де ви планували її побачити. Повторно виберіть на панелі інструмент, яким ви малювали коло і намалюйте ще одну окружність, край якої заходить на зрізаний край основного кола. Скопіюйте створений куточок на новий шар, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + J.
4
Виберіть на панелі інструментів опцію Type Tool, в настройках тексту виберіть відповідний шрифт, його колір і розмір і всередині логотипу напишіть назву фірми. Додатково ви можете прикрасити текст будь-яким графічним об'єктом - вставити картинку поруч з текстом або прикрасити логотип фігурної декоративної пензлем.
5
Для додаткового прикраси об'ємного логотипу створіть новий шар і малюйте декоративні елементи на новому шарі. Коли логотип буде готовий, збережіть файл у форматі JPEG.