Як змінити системний шрифт. Як змінити букву на системному.

Вид і відображення всіх кнопок, панелей, іконок, меню, заголовків і інших приналежностей віконного користувальницького інтерфейсу залежить від встановлених в системі параметрів. Одним з таких параметрів є системний шрифт . Для кожного користувача розмір і гарнітура шрифт а може бути відмінною від прийнятих в системі значень «за замовчуванням». Найкраще для адекватного сприйняття віконного інтерфейсу налаштувати системний шрифт у відповідності зі своїми вподобаннями. Засоби операційної системи лінійки Windows легко дозволяють змінити шрифт на встановлення власних властивостей екрану.
Інструкція
1
Запустіть режим налаштувань властивостей екрану. Для цього в будь-якому вільному місці робочого столу системи клікніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Вам представиться вікно «Властивості: Екран».
2
Перейдіть в даному вікні у вкладку «Оформлення». Виберіть у випадних списках елементів вікна необхідний вам стиль і схему, в яких ви хочете змінити системний шрифт . Потім натисніть кнопку «Додатково».
3
У новому вікні, показується графічне представлення всіх елементів віконного інтерфейсу. У відповідному випадаючому списку виберіть елемент, в якому вам необхідно встановити новий шрифт . У списку «Шрифт» закладені всі можливі варіанти системних шрифт ів. Виберіть потрібний вам заголовок шрифт а, встановіть його розмір, колір та інше форматування за допомогою праворуч розташованих елементів.
4
При необхідності таким же чином вибирайте інші елементи віконного інтерфейсу і також задавайте їм новий системний шрифт . Збережіть внесені зміни натисканням кнопки "Ок". В попередньому вікні налаштувань властивостей екрану також натисніть кнопку «Ок». Внесені зміни відобразяться в першому ж знову відкритому вікні інтерфейсу системи.