Як змінити частоту монітора. Як налаштує частота монітора без монітор.

Комп'ютерні монітори мають цілий набір характеристик, навіть про наявність яких користувачі часто не знають, не кажучи вже про те, щоб будь-яким чином змінювати їх. Однією з таких характеристик є частота відображення кадрів зображення. Вона позначає, скільки разів на секунду оновлюється зображення на екрані комп'ютера, і її при необхідності можна змінити, підвищити або, навпаки, знизити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з операційною системою Windows і приєднаним монітором, початкові навички з налаштування комп'ютера
Інструкція
1
У будь-якому незайнятому місці екрану клікніть правою клавішею мишки. У списку дій виберіть пункт "Властивості" і клацніть по ньому лівою кнопкою мишки.
2
У вікні, яке називається «Властивості екрану», у верхній частині розташований список вкладок. Виберіть вкладку «Параметри».
3
У нижній частині вікна параметрів є кнопка «Додатково». Встановіть на неї курсор і клацніть лівою клавішею миші. Відкриється вікно додаткових параметрів монітора .
4
У цьому вікні виберіть вкладку монітор. В поле «Параметри монітора » знайдіть рядок «Частота оновлення екрану». Клацніть по ній мишею і виберіть нову частоту оновлення екрану. Екран блимне і почне працювати на новій частоті. Якщо обрана частота не підтримується монітором, ви побачите чорний екран. В цьому випадку не натискайте нічого, через 15 секунд монітор повернеться до колишніх налаштувань.
Корисна порада
Потрібно відзначити, що сучасні рідкокристалічні монітори в більшості своїй працюю з частотою 60 Гц, і змінити на них цей параметр не можна. Це є наслідком особливостей роботи жидкокристаллической панелі, і, на відміну від електронно-променевих моніторів, цієї частоти достатньо для якісної передачі зображення без мерехтіння.