Як купити машину в Америці.

В Америці автомобіль вже давно перестав бути розкішшю. Не важливо, приїхали ви на постійне проживання в США, або бажаєте придбати в Америці машину і виїхати на батьківщину, декілька порад допоможуть вам знайти і купити автомобіль за своїм достатку і смаку.
Інструкція
1
Якщо у вас є знайомі в США або колеги по роботі, розкажіть їм про своє бажання купити автомобіль - можливо, хтось із них якраз продає його.
2
Використовуйте місцеву пресу для пошуку відповідного варіанту. Розділ купівлі-продажу називається Classifieds, а колонка з автомобілями Autos for sale.
3
Зверніться до місцевих фірми, які займаються продажем машин. Їх офіси зазвичай розташовані уздовж жвавих вулиць. Називаються вони Auto Sales. Пам'ятайте, що в них ціна може бути сильно завищена, тому не забувайте торгуватися.
4
Після оплати оформите з продавцем документ, який називається Bill of Sale. У ньому мають бути вказані продавець і покупець. Потім зверніться в будь-яку страхову компанію, щоб зробити страховку. Для цього потрібно буде пред'явити паспорт, міжнародні права, а також документи на автомобіль.
5
Сходіть до місцевих органів автоінспекції, де пред'явіть оформлену страховку і Bill of Sale. Оплатіть податок на транспортний засіб, вартість номерів та вкажіть свою поштову адресу в США. На цю адресу надішлють номери та документи.
6
До отримання номерів доведеться їздити з тимчасовими, але не більше 45 днів. Спереду тимчасові номери, як правило, не кріплять. Ззаду на номерах кріпиться стікер, на якому вказано до якого часу у вас оплачений податок.
Зверніть увагу
Як купити автомобіль в Америці? Купівля авто в США - це просто. організуємо покупку і доставку вашого автомобіля або мотоцикла з Америки до Білорусі. Ми надаємо весь спектр послуг з купівлі автомобілів, мотоциклів, катерів та іншої техніки в США. Ми організуємо покупку і доставку вашого автомобіля або мотоцикла з Америки до Білорусі в самі найкоротші терміни.
Корисна порада
У цій статті ми постараємося частково поділитися з вами накопиченим нами досвідом, що б допомогти вам зробити правильний вибір при купівлі авто в Америці. Цей аукціон закритий для широкої аудиторії і там можуть купувати тільки автодилери, які мають ліцензію. Manheim об'єднує більше 80 торгових майданчиків, які розташовуються по всій території Америки. Покупка з аукціону являє собою найнадійніший спосіб придбати для себе недорогий автомобіль.