Як розібрати АКПП.

Автоматична коробка передач ( АКПП ) підвищує комфортність і зручність управлінням автомобіля. При її наявності водій може зосередитися на дорозі, не відволікаючись на перемикання важеля коробки передач. Особливо це актуально в пробках і при поганих погодних умовах. Недоліком АКПП є те, що вони підвищують витрата палива і володіють меншим ККД в порівнянні з механічними коробками передач. Як і інші вузли автомобіля, АКПП може знадобитися ремонт.
Інструкція
1
Підготуйте місце для робіт. Найкраще знімати АКПП в оглядовій ямі або приміщенні, яке обладнане автомобільним підйомником. Коробка передач важить досить пристойно, тому заздалегідь продумайте, яким чином ви будете знімати її.
2
Отсоедините трубки підведення масла до масляного радіатора. Зливати масло перед зняттям коробки необов'язково. Зніміть всі механічні приводи, такі як троси, тяги. При знятті АКПП з електронним керуванням роз'єднаєте всі електричні з'єднання.
3
Коробка передач знімається разом з гідродинамічним трансформатором (ГТ), тому від'єднайте болти, які кріплять його до маховика двигуна. Опустіть коробку, притримуючи гідротрансформатор, або забезпечте нахил АКПП в сторону, щоб виключити зісковзування ГТ з первинного вала.
4
Розбір знятої коробки передач почніть з кожуха, який має кріплення до двигуна. Знімайте кожну деталь і кладіть її на попередню, що дозволить вам не заплутатися при складанні в зворотному порядку. Знімайте пакет за пакетом і, коли все від'єднано, поміняйте прокладки і сальники.
5
Намагайтеся робити розбирання на чистому місці, запасіться великою кількістю ганчірок або паперових рушників, і при бажанні записуйте всі зняті деталі, що полегшить процес складання. Якщо робити все з розумом і не поспішати, то після того як все закінчиться, ви скажете, що це було зовсім не складно.