Як фотографувати дзеркальним фотоапаратами. уроки фотографування дзеркальним фотоапаратом.

Колись дзеркальні фотоапарати вважалися суто професійним обладнанням, але сьогодні у продажу можна виявити так звані напівпрофесійні і навіть аматорські дзеркалки. Але тільки одна покупка такої камери не зробить з вас геніального фотографа, вам належить спочатку навчитися фотографувати дзеркальним фотоапаратом.
Інструкція
1
Наскільки далеко ви зможете просунутися в своєму вмінні фотографувати дзеркальним фотоапаратом, залежить виключно від вашого бажання вчитися мистецтву фотографії. Цілком можливо, що вас будуть влаштовувати фотографії, зроблені в автоматичному режимі і ніякого прагнення розвиватися далі, як фотограф, ви не відчуваєте. Не варто відчувати себе винуватим і виправдовуватися перед тими, хто вважає, що фотографуючи зеркалкой, ви стріляєте з гармати по горобцях. Дзеркальний апарат навіть в автоматичному режимі буде видавати фотографії, краще тих, які будуть зроблені цифромильниць. І якщо ви всім задоволені, то нехай так і залишається.
2
Але може трапитися так, що ви захочете домогтися від свого фотоапарат більшого, тоді вам доведеться познайомитися з ним ближче. Першим ділом дістаньте інструкцію з його експлуатації і уважно прочитайте її від початку до кінця. Перевернувши останню сторінку мануала, ви отримаєте уявлення про всі режимах і функціях камери, познайомитеся з призначенням всіх важелів і кнопочок, зрозумієте, як ними користуватися. Намагайтеся при цьому не тільки читати, а й фотографувати в процесі читання. Теорія, підкріплена практикою, завжди запам'ятовується і засвоюється краще. Інструкція до фотоапарата стане першою вашої прочитаною книгою, але аж ніяк не останньою. Купуйте або позичте книгу, в якій будуть викладені основи фотографії, щоб розібратися в таких поняттях, як діафрагма, витримка, експозиція, брекетінг і так далі. І фотографуйте, фотографуйте в процесі читання. Наприклад, ви можете скільки завгодно читати про експозицію і можливості поправок до неї, але поки ви самі не зробите серію однакових знімків з різними поправками експозиції, ви навряд чи до кінця зрозумієте «як воно працює».
3
Але більш ефективним буде все-таки навчання на спеціальних курсах. Необов'язково шукати курси за місцем проживання. Зверніть увагу на інтернет, в ньому можна знайти як безкоштовні фото-уроки, так і цілі фотошколи, провідні свої курси в режимі онлайн. Навчання може бути як платним, так і безкоштовним. При платному способі навчання, ви отримаєте можливість спілкування з викладачем, який навчатиме вас, аналізуючи ваші успіхи і невдачі. І не забувайте при цьому фотографувати, багато фотографувати. Тільки практикуючись, ви навчитеся правильно наводити фокус, вибирати потрібний режим зйомки, виставляти правильні параметри і т.д. Уже через пару місяців, перебираючи старі і нові знімки, ви здивуєтеся тому, як сильно виросло ваше майстерність фотографії. Але ви зрозумієте й іншу річ - немає межі досконалості. Навіть найкрутіші професіонали вчаться чомусь новому кожен день. Можливо, ви самі станете коли-небудь професіоналом, і зможете розповідати, що ваша кар'єра почалася зі звичайного бажання навчитися фотографувати дзеркальним фотоапаратом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y2Cuis6B8Jk