Як заряджати кедром.

Ще в недавньому минулому, щоб зарядити акумуляторну батарею, необхідно було періодично контролювати процес зарядки, підвищуючи, або зменшуючи силу струму, необхідного для дбайливого, і в той же час повноцінного подзаряда акумулятора. Зарядні пристрої того часу мали досить скромною функціональністю в порівнянні з сучасними аналогічними приладами.
Вам знадобиться
  • Доступ до електричної розетки 220 вольт.
Інструкція
1
В даний час у продажу можна придбати пуско-зарядний пристрій, що випускається під торговою маркою «Кедр». Пристрій призначений для подзаряда свинцево-кислотних, стартерних акумуляторних батарей напругою 12 вольт. Час, необхідний для повного заряду, залежить від ємності АКБ і ступеня її розряду.
2
Вдобавок, крім свого основного призначення, «Кедр» здатний відновлювати акумулятори, здійснюючи ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ пластин з активною масою, від стану яких залежить термін служби батарей. Для запуску відновного процесу до пристрою підключається акумулятор, і на ньому включається режим «Цикл», після чого в автоматичному режимі виробляється чергування режимів зарядки і розрядки АКБ.
3
Для звичайної підзарядки акумуляторів передбачена функція «Автомат», назва якої говорить сама за себе. Приєднав батарею, включив, і більшого нічого від власника не потрібно. Після доведення рівня заряду АКБ до норми, пристрій автоматично переходить в режим зарядки малим струмом.
4
Для прискореного заряду акумулятора у «Кедра» є функція інтенсивного, передпускового режиму роботи, виробляючи струм підвищеної сили (до 10А).
5
На передній панелі пристрою виведені індикатори, що інформують власника про поточний режим функціонування. У разі, якщо індикатор «Автомат» почав пульсувати, це свідчить про повний набір ємності заряджати акумулятор.