Як зробити підсвічування в автомобіль.

Обладнати автомобіль додаткової підсвічуванням останнім часом стає дуже популярним. Даний вид тюнінга не впливає на технічні характеристики автомобіля, однак це надає ефектний вигляд, і виглядає вражаюче. Підсвічування можна зробити як зовні, так і всередині салону. Для цього краще використовувати неон, але в домашніх умовах підійдуть і звичайні світлодіоди або світлодіодні стрічки різних кольорів і виконань, які можна придбати в звичайному радіомагазині.
Інструкція
1
Купіть пластиковий короб, який використовується для електропроводки (кабель-канал). В радіомагазині придбайте світлодіоди на свій смак, а також резистор опором близько 700 Ом. Або ж візьміть спеціальні неонові трубки, які вже є готовим продуктом і вимагають тільки підключення.
2
Розмітьте на коробі точки, куди ви помістіть світлодіоди, оптимальна відстань між ними трохи більше 5 сантиметрів. Припаяйте резистор до світлодіодів, і обов'язково перевірте їх працездатність, підключивши до них батарейку.
3
Встановіть діоди в отвори і з'єднайте їх паралельно. Промажьте герметиком краю короба і зріжте болгаркою лінзи зі світлодіодів (верхню частину), в іншому випадку при включенні підсвічування буде видний не рівномірний потік світла, а точки.
4
Закріпіть короб на днище за допомогою хомутів, які, в свою чергу, кріпляться до кузова за допомогою саморізів. Можна обійтися і без хомутів, закріпивши короба безпосередньо на днище. Під капот автомобіля обов'язково встановіть спеціальний трансформаторний блок, до якого підключіть висновки світлодіодів.
5
В салоні машини зробіть окремий вимикач, який відповідатиме за роботу підсвічування. Встановіть його в будь-який зручний і доступне місце. З'єднайте тумблер з проводами трансформатора і підключіть отриману ланцюг до системи живлення автомобіля.