Як змінити інтер'єр.

У вас видався вільний час, і визріло рішення що-небудь поміняти в інтер'єрі кімнати. Якщо ви любитель частих оновлень, то краще передбачте деякі моменти ще на стадії ремонту. Клейте шпалери під фарбування, тоді вам буде достатньо відсунути меблі від стін і за день оновити кімнату. Ставте двері з масиву: вони легко шкури і покриваються новим відтіночним лаком. Що ще можна зробити, щоб змінити інтер'єр, не влаштовуючи глобальний ремонт?
Вам знадобиться
  • - інтер'єрні журнали;
  • - картини;
  • - рамки;
  • - фотографії;
  • - картинки на самоклейках;
  • - тканини;
  • - килимки.
Інструкція
1
Наведіть порядок у тому просторі, який у вас вже є. Приберіть в коробки старі дрібнички, за які чіпляється погляд. Розберіть і розкладіть речі по своїх місцях. Сядьте і спокійно подумайте, щоб вам хотілося змінити.
2
Задекоріруйте шматок порожньої стіни. Це особливо актуально, якщо у вас світлі однотонні шпалери. Підберіть відповідний малюнок на самоклеющейся основі. Зручність таких картинок в тому, що їх можна буде безслідно видалити з шпалер в будь-який момент.
3
Повісьте на порожнє місце на стіні постер або картину в рамці. Рамку можете зробити самі з дерев'яних рейок, зв'язавши їх між собою мотузкою або шнуром.
4
Зробіть галерею з фотографій. Помістіть улюблені фотографії в різні рамки. Виріжте з старого шматка шпалер або з газети прямокутники, відповідні за розмірами вашим рамкам. Розкладіть передбачувану композицію на підлозі, щоб подивитися, як вона буде виглядати на площині. Тоді у вас не буде необхідності зайвий раз псувати стіну саморізами.
5
Подивіться, який текстиль підійшов би для оновлення вашого інтер'єру. Намагайтеся підбирати підходящі одна одній тканини. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то беріть тканини з однієї колекції.
6
Поміняйте штори на нові або поновіть деталями старі. Прикріпіть нові підхоплення, пришийте аплікації, прикрасьте бантами або черепашками.
7
Зробіть драпіровку на м'яких меблів. Ви можете зшити нові чохли або закутати меблі у великі відрізи тканин. Подивіться варіанти оформлення в журналах і підберіть для себе підходящий. Зшийте нові наволочки на диванні подушки.
8
Оформіть стелажі і шафи по-новому. Якщо у вас відкритий книжковий стелаж, то зміцните на ньому систему горизонтальних або вертикальних жалюзі. Це буде і для книг корисно, менше пилу зберуть, і для вас простір стане більш організованим. Нудні гладкі дверцята декоруйте невеликими дзеркалами на липучою основі. Якщо ви знайомі з основами декупажу, то оформите цим способом шафа і дверний отвір.
9
Постеліть на підлогу невеликі килимки або один великий килим. Вам буде приємно ходити по ньому босоніж або просто лежати на підлозі, розслабляючись.
Корисна порада
Не бійтеся експериментувати з простором вашої кімнати. Головне, щоб це приносило вам задоволення.