Як робити знімки з екрану.

Часто бувають ситуації, коли простіше показати що-небудь наочно, ніж намагатися пояснити на словах. Наприклад, вам потрібно описати виниклу проблему при зверненні в службу підтримки користувачів. Або вам просто може знадобиться зображення (скріншот, знімок) вашого робочого столу або програми.
Інструкція
1
Для цієї мети призначена спеціальна кнопка PrintScreen (скорочено PrtSc, PrtScr або Print Scrn), яка знаходиться на клавіатурі комп'ютера. Після натискання на цю кнопку в буфер обміну вашого комп'ютера буде поміщений знімок екрана (поточного зображення на екрані).
2
Щоб зберегти знімок екрана у вигляді графічного файлу, відкрийте будь-якої графічний редактор, наприклад Paint. (Меню "Пуск" - "Усі програми" - "Стандартні" - "Paint").
3
Відкриваємо зображення в редакторі одним з трьох способів: 1. Натиснути на кнопку "Вставити" (Paste) в головному меню.2. Виконати команду "Правка" - "Вставити" (Edit - Paste) .3. Натиснути клавіші Ctrl + V, яка виробляє вставку вмісту з буфера обміну в більшості графічних редакторов.Теперь ви можете підкоригувати при необхідності зображення і зберегти його. Якщо зображення потрібно зберегти у форматі.jpg", при збереженні виберіть тип файлу JPEG.
4
Однак нерідко потрібно зробити скріншот (знімок екрана ) не поточного зображення на екрані цілком, а лише окремого вікна (програми, документа тощо). Це можна зробити двома способами. Перший: зробити знімок всього екрана на клавіші Print Screen, а потім з нього вирізати фрагмент окремого вікна в графічному редакторі (наприклад, в редакторі Microsoft Office). Другий варіант більш зручний: можна відразу зробити скріншот тільки одного окремого вікна.
5
Для цього потрібно натиснути комбінацію клавіш Alt + PrintScreen. За допомогою цього простого дії ви помістіть в буфер обміну комп'ютера зображення тільки активного вікна. Потім ви можете відкрити і зберегти його в будь-якому графічному редакторі, як було описано в кроці 2 і 3. Таким чином, ви можете заощадити час на виконання операції.