Як розібрати телефон.

Розбивши панель мобільного телефону, деякі вважають за краще віддати пристрій у ремонт, заплативши майстру за її заміну. Деякі ж самостійно ремонтують пристрій, набуваючи нову панель. В цьому є багато плюсів, наприклад, ви можете бути впевнені, що з вашого телефону не зніматимуть або ж не замінять будь-яких пристроїв, як це часто буває в майстернях.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, маленька викрутка
Інструкція
1
Зняття панелі. Витягніть з мобільного телефону акумуляторну батарею, після чого, відкрутіть всі видимі болтики. Настійно рекомендуємо вам схематично намалювати на папері розташування болтиков і складати їх так, як вони були закручені в телефон. Після того, як всі болтики будуть відкручені, ви поїсть зняти панель з мобільника. Зверніть увагу, чи немає яких-небудь видимих замків на апараті. Якщо такі присутні, звільніть їх. Після цього, легким зусиллям рук роз'єднаєте дві половинки панелі стільникового телефону.
2
Якщо ви плануєте розібрати весь апарат, щоб дістатися до цікавить вас елемента, то робіть це таким чином. Як і при розборі панелі, намалюйте на білому аркуші схему розташування відкручувати болтиков. Схема дозволить вам не переплутати місце розташування болтів при збірці пристрою, а білий аркуш виділить їх на папері (розмір болтиков настільки малий, що не завжди вдається розрізнити їх на колоритному фоні).
3
Збираючи телефон, переконайтеся, що виконуєте все відповідно схемам. Як часто буває, при зборці чогось може залишитися багато «зайвих» елементів. При складанні мобільного пристрою стежте за тим, щоб кожен елемент телефону розташовувався на своєму місці і був надійно закріплений.