Як вживати бальзам.

На прилавках будь аптеки представлені різноманітні види бальзамів . Бальзам - це концентрована витяжка з лікувального рослинної сировини або продуктів бджільництва. Він володіє біологічно активною дією і допомагає в лікуванні різних захворювань, а також сприяє швидкому відновленню організму після перенесених важких захворювань. Необхідно пам'ятати, що сировина рослинного походження володіє, насамперед, лікувальну дію і підходить далеко не всім. Тому перш ніж купити бальзам і почати його прийом, отримаєте консультацію та рекомендацію доктора.
Інструкція
1
Рослинні компоненти бальзамів , залежно від складу, мають заспокійливу або збудливу дію на центральну нервову систему, підвищують тонус і загальну опірність організму до простудних і вірусних інфекцій, тому що стимулюють імунну систему.
2
Приймати будь бальзам слід строго в рекомендованих дозах, зазначених на упаковці, якщо інше не прописав лікар. Так як будь бальзам містить концентровану дозу лікувальних або зміцнювальних речовин з рослин, то перевищувати рекомендовані дози строго протипоказано.
3
Без консультації фахівця бальзам не можна приймати дітям, літнім і ослабленим людям. Особливо слід бути обережним тим, хто має алергічні реакції на продукти чи ліки. Концентрований склад бальзамів може викликати важку алергію, яку важко буде збити лікарськими препаратами.
4
У деяких людей буває індивідуальна непереносимість компонентів бальзаму. Тому незалежно від того, є непереносимість того чи іншого сировини чи ні, починати прийом бальзаму потрібно з маленької дози. Тільки переконавшись, що алергічні або інші негативні реакції відсутні, можна переходити до доз зазначеним на упаковці.
5
Якщо склад бальзаму містить витяжку рослин, стимулюючих нервову систему, то особам, що страждають на гіпертонічну хворобу, нервовими захворюваннями, безсонням, слід утриматися від його прийому. Людям із зниженим тиском і з встановленою гіпотонією прийом стимулюючого бальзаму дуже навіть допоможе стабілізувати тиск і поліпшити самопочуття.
6
Бальзами, які містять продукти бджільництва, строго протипоказано приймати особам, які мають алергію і непереносимість даних продуктів.
7
І останнє. Будь бальзам містить тільки природні компоненти, тому його прийом повинен бути тривалим і регулярним, так як натуральні компоненти мають лікувальний і оздоровчий ефект тільки при тривалому курсовому прийомі.