Як вибрати гриль.

Відпочинок на природі практично завжди супроводжується приготуванням шашликів, барбекю або інших блюд на пару. Для цього використовується установка, яка називається гриль . Існує безліч різновидів гриля - вугільний, газовий, електричний і т.д. У кожної з них є свої переваги і недоліки.
Інструкція
1
Найпоширенішим видом гриля є гриль на вугіллі або на дровах, до цього виду гриля відноситься мангал. Він має відсік для вугілля або дров, який покривається гратами. Решітка вугільного гриля, як правило, для більш рівномірного приготування їжі регулюється по висоті. Такий гриль може мати різну форму і оснащуватися додатковими відсіками і столиками. Дров'яної гриль виробляється з чавуну або з товстого металу, що дозволяє йому витримувати більш високі температури.
2
Різновидом вугільного або дров'яного гриля є коптильня. Весь процес приготування їжі в коптильні відбувається в закритому відсіку, джерело вогню може розташовуватися як під їжею (в цьому випадку його використання подібно мангалу), так і по її краях, з установкою спеціальної ємності для води.
3
На відміну від перерахованих різновидів гриля, газовий гриль не має відкритого вогню. Його робота подібна газовим плитам - джерелом вогню є балон, за допомогою якого розпалюються спеціальні конфорки. Різновидом газового гриля є гриль на лаві - в такому грилі їжа готуватися на пару від розпеченої лави, яка розігрівається газовою конфоркою.
4
Електричний гриль використовується в основному в домашніх умови і в ресторанах, але може застосовуватися і на відкритому повітрі, за умови наявності джерела електроенергії.
Зверніть увагу
Відпочинок на лоні природи стає незабутнім, якщо він супроводжується ароматом м'яса, приготованого на тліючих вуглинах. А овочі, приготовані на грилі? Хіба може їх смак і аромат зрівнятися з тими, що приготовлені вдома на сковороді? Сучасний ринок насичений різноманітними моделями грилів барбекю. Як же не розгубитися в такому розмаїтті і вибрати саме те, що треба?
Корисна порада
Як не прикро, але дати універсальну пораду з приводу того, як вибрати гриль, вельми скрутно. Необхідно відштовхуватися від того, для яких саме цілей ви плануєте його використовувати. Якщо вас цікавить покупка гриля, то ви, ясна річ, є любителем активного відпочинку на лоні природи, хоча придбати гриль для дому, якщо мається на увазі електричний гриль, теж досить непогана думка.