Як закріпити грушу.

Думається, що у світі чимало фанатів Майка Тайсона. Його приклад багатьох надихнув на покупку боксерської груші з великою мрією про чемпіонський титул. Але перш ніж почати наносити удари по щойно купленому і принесеному додому спортінвентар, потрібно грушу повісити і надійно закріпити.
Інструкція
1
Місце установки. Для установки груші найзручнішим місцем все ж є кут кімнати. Тут вона і заважати не буде, і в той же час, до неї завжди буде вільний доступ, що дозволяє розвернутися на всю міць: наносити удари і зліва, і справа. А найголовніше полягає в тому, що подібне розміщення груші дозволить надійно закріпити її в усіх площинах, адже надійність кріплення дуже важлива, оскільки даний спортивний снаряд буде постійно перебувати під гнітом вібрацій від ваших ударів.
2
Схема кріплення. Оптимальна відстань від груші становить 40-50 сантиметрів. Виготовте бруски, за допомогою яких груша буде кріпитися до стін. Найпростіше виготовити їх з дерева. Для надійності зробіть кріплення довгими шурупами діаметром 5 мм. Якщо у вас дерев'яні стіни, то це спростить роботу по закріпленню. Якщо ж будинок кам'яний, то доведеться складніше, адже потрібно буде просвердлити отвори в стінах і вставити в них пластмасові пробки.
3
Щоб вібрації і коливання груші після завданого удару гасилися швидше, прив'яжіть до її середини три середніх за діаметром шнура, кінці яких закріпіть на стіні. Ця розтяжка з шнурів буде страховкою для швидкого гасіння коливань груші і дозволить вам зберегти добрі відносини з сусідами, яким не доведеться слухати постійний стукіт.
Зверніть увагу
І наостанок, майте на увазі, що довжина груші залежить від висоти стель у вашій квартирі, тому її положення має бути оптимальним. На цьому процес кріплення закінчений. Вдалих вам тренувань!