Як зробити ремені для турніка. Ремені для турніка своїми руками.

Любителі спорту знають, що заняття це чревато травмами. І тому головне в спорті - це страховка, особливо якщо ви займаєтеся на турніку. Ремені для турніка називаються по-різному: лямки, зав'язки, страховки, мотузки. Вони покликані допомогти вам утриматися на турніку, не впасти з нього і не покалічитися. І їх цілком можна зробити самостійно, в домашніх умовах.
Інструкція
1
Головне - матеріал. Отже, приділіть особливу увагу матеріалу. Ні в якому разі не робіть лямки з еластичного бинта і тягнуться тканин. Краще використовуйте поясну тасьму, адже її основою є нитки міцних матеріалів: бавовни, вовни, шовку, льону. Фортеця є одним з головних якостей для страхувального ременя. Не економте на власній безпеці.
2
Купіть обов'язково тканина з запасом, приблизно 5 сантиметрів на кожну лямку. Краще зробіть декількох шарів для лямок - тоді вони будуть міцніше і не будуть перетиратися. Оптимальна довжина для лямки приблизно 65-75 сантиметрів, залежно від ширини вашого зап'ястя.
3
Схема роботи. Виріжте лямки з попередньо розміченого матеріалу. Складіть у кілька шарів (2-3) і прошийте. Це можна зробити як вручну, так і на машинці. Лямка повинна відповідати ширині вашого зап'ястя - це дуже важлива умова. Вона не повинна тиснути, але і не повинна бовтатися. Тут діє принцип «золотої середини».
4
Отже, підбиваючи підсумок, варто відзначити, що ремені - незамінне пристосування з точки зору страховки в спорті. Вони потрібні для поліпшення обхвату при підтягуваннях, а також підтримують при виконанні різних елементів на турніку. Ремені повинні бути обов'язково виготовлені з якісної і міцної тканини, яка витримає вагу вашого тіла, що дозволить вам залишитися неушкодженим. Підстрахує себе, і тоді ви зі спокійною душею зможете повністю присвятити себе улюбленій спортивного снаряду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QdHQPWe9J-c