Як вибрати ювелірні прикраси.

Купівля ювелірного прикраси - досить серйозний крок, особливо в житті дівчини. Якщо ви, нарешті, на нього зважилися, то вам доведеться засвоїти кілька важливих правил, щоб потім ні про що не шкодувати.
Інструкція
1
В першу чергу, ювелірна прикраса повинно вам просто подобатися. Це хоч і суб'єктивний, але все ж основний критерій при виборі.
2
Якщо прикраса вам сподобалося, то пріглянітесь до нього трохи краще. Для початку перевірте пробу вироби. Згідно із законодавством, на кожному ювелірному прикрасі повинні стояти дві печатки. Перша - друк виробника, а друга - це друк, яка ставиться російської пробірної палатою. Обидві друку повинні бути добре видно.
3
Що стосується ювелірних прикрас з кольоровими каменями, то в документах на дані вироби обов'язково повинні бути вказані такі характеристики каменю, як назва, шліфування, чистота, вага. Прикраси з діамантами - найдорожчі в світі. Зазвичай сам камінь в такому виробі стоїть дорожче, ніж його золота оправа. Діамант має 4 основних параметра: колір, вага, чистота і якість ограновування. До кожного виробу зобов'язаний додаватися сертифікат якості.
4
При покупці сережок зверніть увагу на застібку. Вона повинна бути простою і надійною. Якщо в сережках присутні камені, то подивіться, наскільки міцно вони закріплені. Не варто купувати занадто важкі сережки, особливо на кожен день. Вони мають властивість розтягувати мочку вуха. Перевірте також лицьову сторону прикраси - на ній не повинно бути ніяких дефектів або подряпин.
5
Вибираючи ювелірні прикраси , враховуйте одяг, разом з якою ви будете його носити. Якщо виріб наповнене кольоровими каменями, то у вашому вбранні неодмінно повинен бути присутнім цей колір. Не забувайте і про те, що всю красу ювелірних прикрас здатний підкреслити правильно підібраний макіяж. Не варто вибирати дуже великі прикраси , так як вони можуть виглядати без смаку і безглуздо.
6
Ніколи не купуйте ювелірні вироби у незнайомих людей, на ринку або ж з рук. Мало того що це може виявитися обманом, прикраса ще може мати негарну історію або ж бути попросту краденим.
7
Перед купівлею ювелірного прикраси найкраще порадитися з досвідченим фахівцем в цій справі. А також не забувайте про свою інтуїції і довіряйте власним смаком. Вдалого вам вибору.