Як скоротити витрату палива.

Зростання цін на нафтопродукти, а також питання забруднення навколишнього середовища, змушують все частіше замислюватися про економію палива . Вітчизняні автомобілі, як правило, більш марнотратні в цьому питанні, однак і для імпортних моделей економія палива є актуальною. Витрата палива конкретною машиною залежить від багатьох факторів.
Інструкція
1
Основним чинником, що впливає на витрату палива автомобіля, є майстерність водіння водія. Витрата палива збільшується під час частих розгонів і гальмувань, а також при сильно натиснутій педалі зчеплення під час перемикання передач.
2
Водієві рекомендується вибирати безперешкодні маршрути, що виключають довгі об'їзди, а також простої в пробках. Крім того, перехід на більш високі передачі повинен бути по можливості швидким.
3
Очевидно, що сам автомобіль повинен знаходитися в технічно справному стані, при цьому всі системи повинні бути максимально відрегульовані. Економічністю в цьому питанні не зможуть похвалитися автомобілі з порушеною аеродинамікою, на яку негативно впливають відкриті вікна, саморобні спойлери, негабаритні вантажі, та ін.
4
Колеса автомобіля також повинні бути в належному стані, тиск в них повинно знаходитися на максимально допустимих межах. Негативно на витрата палива впливають додаткові прилади, що споживають електроенергію, наприклад, аудіосистема, кондиціонер, додаткові світлові прилади.
5
Нарешті, завжди присутній зовнішній фактор впливу. Дощ, туман, сніг чи темний час доби змушують використовувати зовнішні прилади освітлення і дотримуватися певний швидкісний режим.
6
Поїздки на автомобілі в зимовий період також сильно збільшують витрата палива . Пов'язано це з необхідністю розігріву двигуна, використанням обігрівачів, менш тривалим світловим днем і т.д.