Як зробити трояндочки з крему. Як зробити трояндочку з крему на торт.

Рано чи пізно в кожному з нас прокидається творча людина. У такі моменти хочеться створити щось надзвичайно гарне. Це може бути який-небудь кулінарний шедевр, наприклад, трояндочки з крему. Буде потрібно лише трохи старання і терпіння, зате компенсацією буде приємне здивування ваших родичів і дегустація вашого шедевра, яка принесе масу задоволення і позитивних емоцій.
Вам знадобиться
  • Для масляного крему - 125 г масла кімнатної температури, 2 чайних ложки киплячої води і 250 г цукрової пудри.
  • Для заварного тіста - 0,5 склянки борошна, 50 г масла або маргарину, 0,5 склянки води, 2 яйця, сіль на кінчику ножа.
Інструкція
1
Для початку спечіть заготовки для майбутніх трояндочок. Це будуть невеликі (розміром трохи менше волоського горіха) кругляшки. Для цього знайдіть рецепт всім відомого заварного тіста. Приготуйте його, а після виліпите кружечки. Помістіть їх в духовку на 20-30 хвилин.
2
Далі візьміть дерев'яні зубочистки. Насадите на них заготовки. Потім приготуйте крем. Це може бути масляний або білковий крем, а так же збиті вершки.
3
Перекладіть готовий крем в кондитерський мішечок з насадкою для троянди. Якщо ж під рукою немає спеціального мішечка, то візьміть звичайний паперовий кульочок і зріжте кінчик.
4
Видавите крем з мішечка таким чином, щоб вийшло два лепесточка. Вони повинні закривати заготовку з тіста. Потім зійдіть трохи нижче і видавіть ще чотири пелюстки. Вони повинні трохи знаходити один на одного.
5
Нижній шар видавіть одним колом. Для цього обертайте заготовку навколо своєї осі.
6
Після того як трояндочки з крему будуть готові, помістіть їх в морозильник приблизно на годину. Така процедура зробить їх твердими і дозволить брати в руки, не боячись зіпсувати.
7
Ну от, трояндочки з крему готові. Тепер ви сміливо можете прикрашати ними торт за вашим смаком. Такі декоративні елементи неодмінно додадуть вашому торту вишуканості та неповторності. А всі гості будуть захоплюватися вашим свіжоспеченим шедевром, голосно нахвалюючи вас.