Як зробити масло з молока. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Мало хто пам'ятає смак справжнього вершкового масла. Продукт, що продається в магазинах, має в складі безліч замінників і консервантів. Це робить далеким від старовинного сільського масла. У пачці з написом « Масло » знаходиться зовсім інший вміст. Воно більше схоже на маргарин, ніж на заявлений продукт. Але можна зробити справжнє сільське масло і самостійно. Порадуйте себе і своїх дітей натуральною їжею.
Інструкція
1
Магазинне молоко не підійде. Для приготування справжнього масла знадобиться відповідне молоко. Воно повинно бути сільським і досить жирним. Молоко має постояти, щоб зібралися вершки. Зберіть 1 літр вершків. З них вийде приблизно 600 грам масла.
2
Охолодіть вершки до 12-15 градусів Цельсія. Добре збийте їх за допомогою комбайна або хорошого міксера до потрібної консистенції. Поступово будуть утворюватися масляні шматочки. Сливки ставатимуть гущі, відділяючись від прозорої рідини, яка називається пахтою. Викидати пахту не варто. Вона напрочуд перетворить вашу випічку, роблячи її дуже ніжною і пишною.
3
Щоб краще відокремити масло, злийте пахту, а потім залийте масло, що крижаний кип'яченою водою. Злийте воду. Зробіть таку промивку два-три рази. Це прибере з вашого масла кислий присмак і дозволить йому довше зберігатися. Для кращого результату масло можна розділити на шматочки і промивати їх по-окремо. Після цього ці маленькі порції потрібно добре віджати і з'єднати разом.
4
Ви можете порадувати своїх гостей і рідних, а заодно і себе, якщо додасте в масло сіль, часникова олія або іншу приправу за смаком. До того ж поки масло м'яке, ви можете додати йому будь-яку форму. Милі масляні фігурки казкових персонажів, безсумнівно, порадують дітей. Готовий продукт буде набагато смачніше і корисніше того, що лежить в брикеті на полиці магазину.
Корисна порада
Зберігайте масло в холодильнику в маслянки. Не залишайте його відкритим, інакше воно заветрітся, і смак його стане неприємним.