Як зробити лід прозорим.

Не завжди лід для коктейлів, зроблений в домашніх умовах, виходить кристально прозорим, на відміну від льоду в барах. Успіх криється не в якому-небудь спеціальному обладнанні, а всього лише в процесі приготування продукту. Але зробити прозорий лід за пару хвилин у вас не вийде, тому потрібно приготувати все заздалегідь, а не в день вечірки.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - фільтр для води;
  • - каструля;
  • - формочка для льоду.
Інструкція
1
Ви можете використовувати звичайну водопровідну воду або дистильовану. Якщо ви берете очищену, фільтрувати додатково її не потрібно. Водопровідну пропустіть через фільтр для очищення її від шкідливих домішок.
2
Вилийте фільтровану воду в каструлю і прокип'ятіть хвилин 5. Це потрібно для очищення води від молекул кисню, які і надають мутний відтінок льоду. Дистильовану воду також потрібно прокип'ятити.
3
Дайте воді охолонути і знову профільтруйте її. В процесі кипіння в ній могли утворитися великі частинки мінеральних солей або іржі, які псують зовнішній вигляд льоду і відбиваються на ступені прозорості.
4
Тепер ще раз добре прокип'ятіть воду і остудіть її до кімнатної температури, після чого вилийте рідину в формочку і можете ставити її в морозильну камеру. Чи не переморажівайте сильно лід і не робіть великі порції, які ви не зможете використовувати за 2-3 дня. Щоб вилучити лід з форми, опустіть її в теплу воду на 10-20 секунд і швиденько витрусити в ємність кубики льоду.
Корисна порада
Не використовуйте мінеральну воду, так як ви не зможете її очистити від різних добавок, і лід вийде каламутним.