Як розвинути мотивацію.

Багато компаній дбають про розвиток мотивації своїх працівників. Для цього організовують різноманітні тренінги, семінари. Але все програми не будуть ефективними, якщо в них немає головного чинника, необхідного для успіху - індивідуальної мотивації. Для того щоб розвинути мотивацію , необхідне бажання самого працівника розвиватися. Тільки таке бажання співробітників може забезпечити успіх тренінгів та розвиваючих програм.
Інструкція
1
Роботу з розвитку мотивації починайте з першого приходу співробітника в компанію. В бесіді повідомте, яка повинна бути продуктивність в його роботі для процвітання компанії.
2
Для того щоб підсилити віру своїх працівників в успішність виконання доручених завдань, ви повинні бути зразком ентузіазму та впевненості для оточуючих.
3
Періодично відвідуйте свої підрозділи. Дані візити справлять сильний мотивуючий ефект і будуть свідченням уваги до роботи співробітників.
4
Пояснюйте поставлені завдання, які належить вирішувати колективу. Давайте оцінку реалізованим успішним проектам. Підкресліть оперативність і чіткість роботи невеликих підрозділів.
5
Фіксуйте увагу на співробітниках, які домоглися успіхів. Талановитим співробітникам продемонструйте, що вони є кандидатами на висунення.
6
Для розвитку мотивації необхідні заохочення. Одним необхідна систематична емоційна підтримка, іншим важливо отримати заохочення на заключному етапі роботи.
7
Нагороджуйте фахівців, які внесли найбільший вклад в роботу. Розмір премії повинен залежати від конкретного внеску співробітника в розвиток організації.
8
Порівнюйте свою точку зору з оцінкою вашого підлеглого. Будьте готові переглядати свої позиції, якщо думка працівника буде обґрунтованим.
9
Ваше завдання розвинути мотивацію і сприяти гармонізації інтересів окремих працівників і компанії. Така мотивація сформує зацікавлене ставлення до роботи.