Як збити 20% вершки. збити крем з 20% вершків.

Не завжди вершки збиваються так, як потрібно. Іноді вони взагалі перетворюються в масло або ж навпаки, залишаються рідкими. Всі ці сюрпризи так недоречно, особливо якщо зробити тортик потрібно якомога швидше, а вершки не бажають приймати потрібну консистенцію. Збити 20% вершки дуже просто.
Інструкція
1
Зробіть трохи льоду, заморозивши воду в формочке. Сливки і посуд для збивання поставте в холодильник на 1-2 години. В морозильну камеру ставити не можна - вершки кристалізуються.
2
Дістаньте продукти з холодильника, а лід перекладіть в миску, в яку поміститься ємність для збивання. Сливки перекладіть в охолоджену тарілочку і поставте в миску з льодом. Робити все потрібно швидко, інакше вершки і посуд зігріються, і збити буде складно або взагалі неможливо.
3
Якщо ви збиваєте міксером, увімкніть його на малу потужність, інакше може вийти масло. Виделкою або вінчиком збивати довго, але все ж можливо. Акуратними активними рухами почніть збивати їх до отримання потрібної консистенції.
4
Для десертів можете не додавати в збиті вершки нічого, крім ванільного цукру або інших ароматизаторів. Для прикраси тортів потрібно додати трохи желатину (1 ч ложка на 500 г вершків). Желатин попередньо замочіть в холодній воді, потім закип'ятіть, процідіть і охолодіть до кімнатної температури. Під час вливання желатину продовжуйте збивати міксером або віночком.
5
Прикрасьте торт збитими вершками за допомогою кондитерського шприца. Якщо ви досить добре збили вершки, опадати вони не повинні. На жаль, вершки не всіх виробників добре збиваються, тому якщо в перший раз у вас нічого не вийшло, не зневіряйтеся. Наступного разу беріть вершки іншого виробника.