Як сплести вінок.

Плетіння вінка - це старовинне захоплююче заняття. З ними пов'язано багато традицій і приданий. Освоїти нескладне майстерність плетіння вінка може і повинна кожна людина, особливо дівчина. Адже так цікаво прикрасити голову, свою або дитини, «живим» ободком під час відпочинку на природі. А може статися, що ви зробите народний костюм для якогось свята і увінчаних голову короною з квітів.
Вам знадобиться
  • Для плетіння вінка потрібні різні квіти на довгих стеблах (не менше 15-20 см). Чим довша стеблинка, тим міцніше вийде віночок. Квіти можна використовувати живі чи штучні. Використовують квіти одного або декількох сортів, також можна додати траву, щоб зробити вінок об'ємним і цікавим. Ще вам знадобляться нитки або довга, тонка трава.
Інструкція
1
Розберіть підготовлені для вінка трави і квіти по сортам і складіть їх в ряд, в тій послідовності, в якій ви б хотіли бачити їх у своєму вінку.
2
Видаліть зі стебел зайві листя, щоб основа вінка не вийшла дуже товстою і нерівною.
3
Починають плетіння з трьох або чотирьох рослин. Їх складають поруч і сплітають в косу. Косу можна проплести на всю довжину стебел або зробити тільки 5-6 переплетень, для того щоб скріпити їх між собою. Це «каркас» вінка з квітів.
4
Далі починайте приплітати до основи решта квіти і трави. Візьміть квітку, прикладіть його до основи за зовнішньою від себе сторони.
5
Перекиньте стебло знизу вгору, потім справа наліво навколо бутона (суцвіття).
6
Візьміть залишилася довжину стебла в одну купку з основою.
7
Наступне рослина приплітаючи таким же чином. Виходить, що кожне наступне рослина кріпить до основі попереднє.
8
Коли ви сплете вінок достатньої довжини, заплетене в косу НЕ обплетені кінці стеблинок.
9
З'єднайте перший і останній квіти, склавши вінок кругом, після чого довгою травинкою (або ниткою) закріпіть вінок , акуратно обплутуючи його по спіралі по всьому колу. І так до тих пір, поки всі кінці стеблинок не укладуться рівно.