Як підняти кузов.

просевшими на пружинах кузов автомобіля доставляє водієві чимало незручностей в дорозі. Бо під час подолання перешкод із складним рельєфом машина чіпляється днищем об поверхню дороги, і в момент виникнення коливань шини труться об колісні арки.
Вам знадобиться
  • - збільшені по товщині демпферні гумки підвіски - 1 комплект.
  • - гайкові ключі на 13, 14, 17 і 19 мм,
  • - стяжки для пружин.
Інструкція
1
Процедура підняття кузов а автомобіля «класичного» ряду ВАЗ, яка має на меті збільшення дорожнього просвіту, забирає у автовласника 4-5 годин часу.
2
Після придбання комплекту збільшених демпферних гумових вставок між кузов ом і пружинами підвіски, передня частина автомобіля зі знятими колесами встановлюється за допомогою домкрата на жорсткій опорі.
3
Потім домкрат підставляється під нижній важіль підвіски і піднімається, але так, щоб машина не впала з опор. Далі амортизатор звільняється від верхнього кріплення, і його шток утапливается усередину.
4
На наступному етапі від поворотної цапфи від'єднується наконечник рульової тяги, і пружина максимально стискається стяжками. Після чого від цапфи від'єднується нижня кульова опора.
5
Опустивши домкрат, видаляється верхня демпферна гумка, і на її місце встановлюється нова деталь, збільшена по висоті. Після виробленої заміни гумок підвіска на даній стороні машини збирається, і аналогічна процедура виконується на протилежній стороні передньої частини автомобіля.
6
Закінчивши з передньою частиною автомобіля, приступають до заміни задніх демпферних гумок.
7
Для здійснення поставленої задачі від заднього моста від'єднується кріплення поздовжніх реактивних тяг. Потім на пружину встановлюються стяжки, які трохи стискаються.
8
Піднявши максимально домкратом задню частину автомобіля, між пружиною і кузов ом машини, вгорі, стара гумка замінюється новою, збільшеною по висоті запчастью.По такою ж схемою виконується робота і на протилежній стороні задньої підвіски .
9
Після заміни гумок реактивні тяги сочленяются звушками заднього моста, і автомобіль, який придбав збільшений дорожній просвіт, знову готовий до експлуатації.