Як лікувати синдром хронічної втоми.

Синдром хронічної втоми - супутник сучасного життя, в якій достатньо багато стресів і переживань, а також присутній постійний поспіх і суєта. Хронічна втома - протест організму, який дає сигнал «Стоп». Якщо ви постійно відчуваєте слабкість, млявість або апатію, необхідно почати комплексне лікування. Бажано робити це під наглядом фахівця, особливо коли симптоми стійкі і не піддаються домашньому лікуванню.
Інструкція
1
Зверніть увагу на якість сну. Ви повинні спати не менше 6-7 годин на добу, притому сон повинен бути якісним. Якщо ви погано спите, почніть курс лікування седативними засобами, бажано рослинного походження. Серйозніші препарати має призначати лікар, та й не продаються вони без відповідного рецепта.
2
Намагайтеся приділяти більше часу відпочинку, не намагайтеся зробити все і відразу. Тільки розмірене життя здатне внести корективи в ваш стан і то поступово, не все відразу. Не відвідуйте спортзал, якщо ви і так втомлюєтеся на роботі. Не потрібно примушувати себе робити те чи інше, це негативно позначиться на вашому психологічному стані.
3
Почніть приймати вітаміни групи В. Буде краще, якщо ви їх проставите у вигляді ін'єкцій, вони швидше, а головне повністю засвоюються організмом. Якщо ви не вмієте ставити уколи, ви можете ходити в лікарню в денний стаціонар кілька разів на день на процедури. Курс лікування визначається лікарем.
4
Почніть добре харчуватися, а якщо немає апетиту, приймайте вітамін С за 30 хвилин до їди. В ваш раціон має входити м'ясо всіх сортів і якісна морська риба і морепродукти. Вживайте фрукти щодня, особливо ті, що мають червоний або жовтий колір. Банани здатні допомогти вилікувати синдром хронічної втоми, з'їдайте два банана на день протягом декількох місяців.
5
Гуляйте на свіжому повітрі, відвідуйте улюблені заходи, насолоджуйтеся життям. Якщо потрібно, візьміть відпустку. Відпочинок на березі моря знімає втому буквально за 7 днів. Якщо нічого не допомагає, і ви відчуваєте себе як вичавлений лимон, сходіть в лікарню, вам призначать курс лікування медичними препаратами або навіть запропонують лікування в стаціонарі.
Зверніть увагу
Прекрасним засобом, який може допомогти позбутися симптомів СХВ і поліпшити загальне самопочуття вважаються масажі. Для них можна використовувати різні заспокійливі ефірні олії: лавандова, жасминове та інші. В якості ще одного способу, як лікувати синдром хронічної втоми можна регулярно приймати спеціальні теплі заспокійливі ванни: вони вважаються дуже ефективними для заспокоєння болів в м'язах і депресії.
Корисна порада
Отже, діагноз ясний - синдром хронічної втоми, як лікувати його? На даний момент в офіційній медицині існують декілька способів лікування синдрому хронічної втоми. Найулюбленішим у лікарів є внутрішньовенне введення імуноглобуліну G. Проте останнім часом цей метод лікування дає все більше і більше ускладнень. Для того щоб лікування синдрому хронічної втоми було ефективним, воно повинно бути комплексним.