Як витягти драйвер.

Незважаючи на те, що драйвера зазвичай оформляються Саморозпаковується, нерідко можна зустріти файли, які заархівовані додатковою програмою. В таких випадках для вилучення драйвера на вашому комп'ютері має бути встановлено відповідне ПЗ.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Распаковка драйвера , оформленого в саморозпаковується. Щоб витягти подібний драйвер, вам необов'язково встановлювати на комп'ютер якесь додаткове програмне забезпечення. Система автоматично виконує витяг і установку драйвера на ПК. Щоб витягти подібний тип драйвера , вам потрібно запустити його з правами адміністратора. Для цього клікніть по файлу правою кнопкою миші і перейдіть за посиланням «Запуск від імені». Поставте у вікні, прапорець навпроти пункту "Адміністратор" і натисніть кнопку "ОК". Драйвер буде витягнутий і встановлений на комп'ютер.
2
Якщо драйвер заархівований додатковою програмою, ви можете витягти його, встановивши на свій комп'ютер профільне додаток WinRAR. Цей додаток ви можете скачати в інтернеті, скориставшись будь-якою системою пошуку. Як тільки ви виконаєте завантаження архиватора на комп'ютер, вам необхідно здійснити його комплексну перевірку на наявність вірусів. Якщо інсталяційний файл не заражений, встановіть його на ПК, перезавантаження системи необов'язкова.
3
Як тільки ви встановите WinRAR, відкрийте архів з драйвером. Натисніть на папці драйвера лівою кнопкою мишки і, утримуючи її, перетягніть папку на робочий стіл. Файл буде звільнений від архіву. Тепер ви зможете витягти драйвер. Для цього вам необхідно виконати з файлом ті ж дії, які раніше описувалися в першому кроці. Відзначимо, що для правильної роботи витягнутого драйвера , після його установки обов'язкова перезавантаження операційної системи. В іншому випадку встановлене розширення зможе працювати некоректно.