Як клеїти стики шпалер. Як клеїти бамбукові шпалери стик в стик або внахлест.

Стики потрібно клеїти залежно від виду шпалер. Якщо зробити щось неправильно, після повного висихання клею, можуть бути непередбачені результати. Полотна дещо змінюють свій розмір і можуть бути щілини або дуже помітні шви. Щоб цього уникнути, потрібно заздалегідь з'ясувати, з якого матеріалу зроблені шпалери, купити відповідний клей і вже потім приступати до наклеювання.
Інструкція
1
Паперові шпалери клейте внахлест приблизно на 5 мм. Розкочуйте полотно шпалер на підлозі і змащуйте клеєм, потім рівно прикладайте до стіни і розгладжуйте. З паперовими видами шпалер виникає багато проблем під час наклеювання, вони не дуже хорошої якості, тому й коштують в рази дешевше. Якщо ви завдасте клей на полотно і трохи забудете, коли почнете прикладати його до стіни, він може деформуватися. Намагайтеся клеїти обережно та виконуйте рекомендації, які маються на прикладеної до рулону інструкції.
2
Вінілово-бамбукові шпалери володіють середнім якістю і прийнятною ціною. Наклеювати їх можна навіть в дитячій кімнаті, так як вони не володіють токсичність. По міцності вони перевершують паперові, але вініловим все ж поступаються. Клейте полотна шпалер внахлест приблизно в 1-2 мм. Якщо ви наносите клей безпосередньо на стіну, можете клеїти встик. Вінілово-бамбукові шпалери можна піддавати фарбуванню водоемульсійною фарбою.
3
Вінілові шпалери клеїти найпростіше. Їх потрібно наклеювати встик не полишаючи зайвого місця між полотнами. Використовуйте спеціальний клей, так як цей матеріал досить важкий. Є ще один нюанс - клей потрібно наносити на стіну, а не на шпалери. Процес наклеювання шпалер займе зовсім небагато часу. Вони не рвуться, не розтягуються, добре лягають на стіну, але довго висихають. Слідкуйте, щоб не було протягів в кімнаті, якщо ви не хочете виявити всі праці на підлозі у вигляді відпалих шпалер.
Зверніть увагу
Полотна можуть бути наклеєні встик або внахлест, в залежності від типу шпалер і від стіни. Клеїти шпалери починають від вікна і закінчують біля дверей. В даному відео шпалери клеяться встик. Дуже важливо простежити при наклеюванні першої смуги шпалер, щоб вона була вертикальна. Не потрібно рівняти шпалери по кутку кімнати або одвірка. Ці орієнтири рідко бувають строго вертикальними навіть в будинках якісної споруди.
Корисна порада
Якщо ви думаєте як правильно клеїти шпалери встик, то пам'ятайте, що для того щоб виконати такого роду роботи, як і в будь-якому іншому випадку, необхідно підготувати поверхню, яку ви збираєтеся обклеювати до початку робіт. Як клеїти шпалери встик. Для початку відібраний рулонний матеріал точно розмічається і розрізається з дотриманням висоти і ширини кожного окремого полотнища, при цьому дуже важливо, щоб разрезка полотнищ проводилася рівно і якісно.