Як зробити надувна куля.

Повітряні кулі винайшли досить давно, але до цих пір людей захоплює їх конструкція і здатність легко підніматися в повітря, незважаючи на великі розміри. Найчастіше повітряна куля у людей асоціюється з величезним засобом пересування, але в дійсності повітряна куля може бути і маленьким, і невелику конструкцію, яка здатна злетіти в повітря, ви можете зробити власними руками.
Вам знадобиться
  • - папірусна папір,
  • - щільний папір,
  • - мотузка,
  • - столярний клей,
  • - кисті для клею ,
  • - ножиці,
  • - трикутник,
  • - лінійка,
  • - олівець.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали для повітряної кулі - тонку і легку цигарковий папір, щільний папір, тонку мотузку і столярний клей. Також вам будуть потрібні кисті для клею, ножиці, трикутник, довга лінійка і олівець.
2
Для того щоб склеєна з паперу фігура двометрового діаметра нагадувала кулю, вам доведеться склеїти її з шістнадцяти окремих деталей. Накресліть викрійку деталей, вибравши заздалегідь розмір всіх смуг, і зробіть з щільного паперу шаблони, за якими ви будете вирізати фінальні деталі з цигаркового паперу.
3
Кожна деталь виглядає як подовжений вузький овал, загострений з двох сторін. Верхні і нижні кінчики всіх деталей повинні поєднатися, утворивши нижню і верхню вершини вашого кулі.
4
Картонні заготовки склейте столярним клеєм і ретельно просушіть. Потім розкладіть склеєний картон на рівній поверхні - наприклад, на підлозі - і прибийте цвяхами центр листа. Натягніть між цвяхами тонкий шпагат і проведіть під ним вертикальну вісь кулі.
5
Розділіть викрійку на відрізки, рівні 200 мм, і проведіть прямі, перпендикулярні вертикальної осі, після чого відкладіть від кожної з прямих направо і наліво по відрізку потрібної довжини. З'єднайте точки плавними лініями, щоб отримати викрійку повітряної кулі.
6
Виріжте викрійку по контуру, щоб почати нарізати смуги для кулі з цигаркового паперу. Укладіть листи цигаркового паперу «драбинкою» та промажьте їх клеєм. Готові вирізані деталі з цигаркового паперу склеюють краями один з одним. Кромки всіх заготовок повинні розташовуватися в точності один над одним.
7
Накладіть шаблон на складені заготовки і закріпіть все шістнадцять смуг кулі в потрібному положенні, враховуючи припуски по 10 см з кожного боку для підсумкової склейки смуг. Склейте кулю і встановіть в нього пальник.