Як зробити самому мотузку для йо-йо.

Багато хто вважає, що йо-йо - це невигадлива дитяча іграшка, але мало хто знає, що сьогодні зростає інтерес до йо-йо як до повноцінної спортивної грі зі своїми правилами, трюками і зростаючим рівнем майстерності гравців. Неможливо виконувати різні трюки з йо-йо без якісної плетеної мотузки, від якої багато в чому залежить простота навчання грі і краса ваших трюків.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали для плетіння мотузки - придбайте в будівельному магазині довгий гвинт з металевим гаком на кінці, відрізок товстого дроту, дриль; також вам буде потрібно моток ниток, товщина яких дорівнює одній восьмій товщини готової мотузки для йо-йо.
2
Процес плетіння мотузки може здатися складним на перший погляд, але насправді сплести таку мотузку може кожен з вас. Просвердлите в стіні отвір і вкрутіть в стіну гвинт. З шматка товстого дроту зігніть гак і вставте його в отвір дрилі.
3
Закріпіть гак так само, як закріплюєте в дрилі свердло. Дриль розмістіть на відстані двох планованих довжин майбутньої мотузки, і потім візьміть нитку з мотка і зав'яжіть на кінці нитки петлю. Пов'язану петлю накиньте на гачок від гвинта, вкручені в стіну, і потім дотягніть нитку до дриля.
4
Пропустіть нитку через гак, вставлений в дриль замість свердла, і потім повторно доведіть нитку до стіни. Ображати кінчик нитки і зробіть на кінці нову петлю. Накиньте другу петлю на той же гак в стіні.
5
Тепер включите дриль в електромережу і з силою натягніть нитку. Запустіть дриль на обертання за годинниковою стрілкою. Через півхвилини вимикайте дриль і перевірте, що у вас вийшло - зніміть з гачка щільно закручену нитку і відкладіть її в сторону, зберігаючи нитка в натягнутому положенні.
6
Повторіть описаний вище процес ще три рази - так, щоб у вас вийшло ще три скручених шнура з двох ниток кожен. Візьміть чотири шнура, які опиняться у вас в кінці, і закріпіть їх кінці одночасно на гачок в дрилі. Протилежні кінці закріпіть на гачку в стіні.
7
Знову включите дриль і закрутіть шнурки за годинниковою стрілкою. Зніміть шнур з гачка в дрилі і потім пропустіть повторно мотузку через гачок. Тримайте в одній руці петлю мотузки, а в іншій руці тримаєте дриль.
8
Накиньте петлю на гак в стіні, натягуючи нитку, і потім закрутіть нитку повторно, обертаючи дриль на цей раз проти годинникової стрілки. Після того, як мотузка буде скручена по всій довжині, зніміть її з гачків, вимкніть дриль і зріжте петлі. На одному з кінців мотузки зробіть петлю для пальця. Інший кінець закріпіть в йо-йо.
Зверніть увагу
На початку XX століття мотузку перестали прив'язувати до осі, а стали просто робити петлю, завдяки чому стало можливо відправляти йо-йо в стан «сліпа» (англ. To sleep - спати), при якому іграшка деякий час обертається на кінці розмотаної мотузки. Завдяки цьому стали можливі стилі гри з активним взаємодією йо-йо з мотузкою, - інші, ніж в класичному «лупінгу» (англ. Looping - ведення циклів).
Корисна порада
Стилі трюків Yo-Yо. Лупінг (англ. Loop - петля) - стиль гри, при якому гравець рухами руки направляє йо-йо по еліптичній траєкторії навколо руки; основним завданням виконання трюків «лупінга» є їх тривалий виконання без повернення йо-йо в руку. Найпростішим «Маунт» є «трапеція» - після кидка убік йо-йо робить оборот навколо пальця руки, не робила кидок («вільної руки») і приземляється на верёвку.В йойоінге Маунт називаються позиції, з яких виконуються трюки.