Як зробити світлодіодні ліхтарі.

Незважаючи на те, що в сучасних магазинах представлений асортимент товарів самої різної тематики на будь-який смак, досі чималою популярністю користуються предмети, зроблені власними руками - не тому, що їх не можна купити, а тому, що їх виготовлення принесе вам чимало задоволення і досвіду. Одним з таких предметів можна назвати простою світлодіодний ліхтарик . Ви можете виготовити налобний світлодіодний ліхтарик власними руками і потім використовувати його в побуті.
Інструкція
1
Вам будуть потрібні прості матеріали, які легко дістати в будь-якому будинку - паяльник, батарейка «Крона» (дві штуки - нова і стара), резистор, два світлодіода і смуги тонкої жерсті. Також вам будуть потрібні ножиці, якими можна нарізати жесть.
2
Зробіть з жерсті пластину, яка стане підставою ліхтарик а, і припаяйте до неї готовий металевий хомут для батарейки. Якщо у вас немає хомута, ви можете точно так же зігнути його із смужки жерсті, а потім припаяти до основи. Зміцніть «Крону» в хомуті і переконайтеся, що вона тримається щільно і туго.
3
Тепер візьміть стару батарейку «Крона» і розберіть її. Внутрішній вміст батарейки вам не знадобиться - його можна викинути. Витягніть вміст батарейки маленькими кусачками, зріжте третину старої батарейки гострими ножицями по металу, і потім припаяйте залишок від батарейки до основи вашого майбутнього ліхтаря.
4
Встановіть всередину Клемник і припаяйте до неї світлодіоди, враховуючи полярність. Після цього візьміть вимикач і припаяйте його до конструкції, щоб він був з'єднаний зі світлодіодами. Клеїть пістолетом або епоксидною смолою залийте конструкцію і дочекайтеся повного висихання клею.
5
До готового ліхтарик у прикріпіть широку гумку, щоб його можна було носити на лобі, звільнивши руки для іншої роботи.