Як замінити фон на відео. Як фон замінити.

Незалежно від того, знімаєте ви кіно зі спецефектами, вмонтовуєте домашнє відео або цікавий ролик для друзів і родичів, вам може знадобитися поміняти фон у відеозапису. Найпростіше прибрати фон у деяких об'єктів на відео, якщо цей фон має відносно однорідний колір і не має дрібних деталей. Видалити фон з відео нескладно, і зробити це можна різними способами. Один із способів - це використання техніки ChromaKey, в якій ви просто робите який-небудь колір на відеозапису прозорим.
Інструкція
1
Як вже говорилося вище, для подальшого видалення фон а з відеозапису, вам необхідно відзняти матеріали для майбутнього ролика на однорідному фон е одного кольору. Відкрийте відео в Sony Vegas і натисніть в меню програми на кнопку Event FX. З'явиться вікно, в якому потрібно вибрати плагін Sony Chroma Keyer.
2
Потім, щоб налаштувати ефект, у вікні Video Event FX зніміть галочку на пункті Chroma Keyer і виберіть на панелі інструментів «піпетку» для зняття копії кольору. Клікніть піпеткою по однорідному кольором фон а у вікні показу відео, і потім поставте галочку у пункту Chroma Keyer, включивши ефект.
3
У вікні налаштувань потім встановіть галочку на опції Show Mask Only, для переходу в режим маски, і потім, використовуючи повзунки і рухаючи їх вправо і вліво, налаштуйте ефект так, щоб маска мала найбільшу кількість чорно-білого кольору і найменше кількість відтінків сірого.
4
Налаштуйте параметри Chroma Key - значення High Threshold дозволить встановити верхнє значення яскравості маски, а значення Low Threshold використовуйте для установки яркостного діапазону маски.
5
В параметрі Blur Amount вкажіть, наскільки потрібно обробляти грані маски, щоб добитися найбільш плавного переходу маски у відео. Після того, як ви зробите все настройки, вийдіть з режиму маски, знявши галочку на відповідному полі. Застосуйте ефект до відео, і однотонний фон зникне. Ви зможете встановити будь-який інший фон позаду відзнятих об'єктів.