Як складати коробки.

Орігамі - гарне й цікаве мистецтво, але крім естетичного задоволення, воно може також приносити користь. У кожному будинку знайдеться маса предметів, канцелярських товарів і різних дрібниць, які ніде зберігати. У техніці орігамі, не використовуючи клею і ножиць, ви зможете скласти міцну і акуратну коробку, в якій ви зможете зберігати будь-які предмети. Крім того, коробочки, складені вручну, стануть універсальною упаковкою для ваших подарунків друзям і близьким.
Інструкція
1
Для виготовлення паперової коробки візьміть квадратний аркуш цупкого паперу і зігніть його навпіл, поєднавши верхній і нижній краї. Після цього обидві нижніх половинки аркуша загніть наверх так, щоб горизонтальна лінія згину кожної половинки проходила трохи вище середини заготовки. Краї обох половинок деталі повинні трохи виступати за верхню межу згину майбутньої коробки .
2
Тепер зігніть вгору лівий і правий куточки верхнього шару паперу, ближнього до вас. Аналогічно їм зігніть також задні куточки фігури. Над лінією загнутих вгору куточків ви побачите вузьку смужку паперу. Ззаду і спереду фігурки відігніть ці смужки на себе, щоб зробити відвороти майбутньої коробки .
3
Нижні краю заготовки розгорніть, як спереду, так і ззаду. Заготівля придбала плоску форму, що нагадує прямокутник з двома бордюрами-вилогами посередині. Візьміть фігурку за ці вилогах потягніть їх в сторони, розкриваючи заготовку.
4
Коробка з паперу готова - скласти її може кожен за лічені хвилини. Якщо ви зробите точно таку ж коробку крупнішого розміру, ви зможете використовувати її як кришку попередньої коробки .
5
Зробіть відразу кілька подібних паперових коробочок для зберігання самих різних речей в своєму будинку. Подарункову коробку можна скласти з красивою пакувального паперу з яскравою і святковою забарвленням, а також прикрасити стрічками.