Як підключити провідний інтернет.

Складно уявити сучасне життя без інтернету. Завдяки конкуренції на ринку цифрових послуг підключитися до інтернету тепер можна не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, телефон
Інструкція
1
Підключити провідний інтернет зараз не становить великої праці. Перше, що потрібно з'ясувати, які компанії з надання цифрових послуг курирують ваш будинок. Простіше кажучи, до яких операторам ваш будинок подключен.Затем провести порівняльну характеристику операторів, спираючись на такі дані: абонентська плата в місяць і швидкість наданого підключення. Це можна дізнатися, безпосередньо обзвонив фірми провайдерів або по "сарафанне радіо", опитавши своїх друзів, знайомих і блізкіх.Второй варіант кращий, тому що тут ви отримаєте інформацію від людей, які вже користуються послугами будь-якого оператора і, можливо, не перший раз і можуть дати вам цінний совет.Можно встановити не тільки інтернет, але заодно і кабельне телебачення з широким спектром каналів і телефонний зв'язок з порівняно низькими тарифами дзвінків за кордон, якщо у вас є така необхідність. Подібні пропозиції зазвичай об'єднуються в пакети і, залежно від того, що ви виберете, встановлюється абонентська плата.
2
Зупинившись на більш вигідному у всіх сенсах реченні - висока швидкість з'єднання, доступ до внутрішньомережевих ресурсів, зрозуміла система оплати, можливість перевірити стан особового рахунку не затрачаючи багато часу - укладаєте договір з фірмою-провайдером. Зазвичай для цього достатньо зателефонувати і повідомити оператору свої особисті відомості: серію та номер паспорта, коли і ким він був виданий, дату народження, домашня адреса і номер телефону. Потім оператор в більшості випадків відразу називає вам номер вашого особистого рахунку, за допомогою якого ви будете користуватися послугами, міняти настройки і оплачувати користування інтернетом. А також домовляється з вами про установку інтернету в певний день і годинник або повідомляє, коли вам зателефонують про це з фірми.Далее вам повідомлять додаткові умови. Наприклад, деякі оператори просять відразу внести деяку суму грошей на особистий рахунок, щоб при установці підключення у вас відразу ж був вихід в інтернет. Можливі випадки, коли заздалегідь нічого платити не доведеться, але зате з'являється ймовірність просидіти без виходу в інтернет протягом декількох днів після установки з'єднання і подальшої оплати рахунку. Все це теж краще з'ясувати на етапі збору інформації та порівняння різних операторів інтернету.
3
Все, що вам залишається - це внести певну суму грошей на ваш особистий рахунок, якщо це передбачено договором, і очікувати приходу майстра для отримання жаданого доступу в інтернет. Не забудьте нагадати йому про встановлення програми доступу до внутрішньомережевих ресурсів, де можна знайти багато цікавого: фільми, музика, спілкування.