Як заклеїти взуття.

Заклеїти взуття можна в домашніх умовах, не звертаючись в шевську майстерню. Хоча зробити це майстру значно простіше, та й результат буде довговічним. Але якщо ви все ж вирішили заклеїти улюблені туфельки власними руками, запасіться терпінням, клей не просохне за кілька хвилин, на це буде потрібно близько 24 годин.
Вам знадобиться
  • -Клей Момент;
  • -ацетон;
  • -ненужная ганчірочка;
  • -наждачная шкурка;
  • -прес.
Інструкція
1
Добре помийте взуття і просушіть її не менше доби в теплому місці. Якщо волога повністю не випарується, приклеїти матеріали один до одного буде дуже складно, та й взуття знову порветься через кілька днів, особливо якщо на вулиці волога погода.
2
Нанесіть невелику кількість ацетону на ганчірочку і ретельно протріть матеріал. Він не тільки видалить залишилися частинки бруду, а й знежирити. Також ви можете використовувати для знежирення бензин. Якщо щілина між двома частинами взуття велика, обробіть поверхні матеріалу наждачним шкіркою.
3
Змастіть клеєм місце, яке необхідно склеїти. Зачекайте 10 хвилин, потім сильно стисніть і потримайте. Покладіть взуття під прес на 24 години, за цей час клей повністю висохне. Для ремонту взуття краще використовувати клей Момент, а ось супер клей не дає доброго результату, хоч і висихає за лічені хвилини.
4
Якщо взуття знову розклеїлася, ви можете прошити її, але зробити це самостійно проблематично, в цьому випадку краще зверніться до шевця. Якщо ви вирішили прошити взуття самі, використовуйте товсту шевську голку і дуже міцні капронові нитки. Прошивати намагайтеся вздовж лінії підошви приблизно на 2 мм нижче того місця, де починається безпосередньо матеріал.
Найчастіше при активній і постійній експлуатації взуття вона дуже швидко приходить в непривабливий вигляд: починають розходитися шви, деформується або відходить підошва. В цьому випадку знадобиться трохи часу, щоб привести черевики в належний вигляд. Маючи все необхідне під рукою, ви зможете швидко заклеїти взуття самостійно. Завдяки цьому, вона прослужить вам ще не один сезон.
Вам знадобиться
  • - Наждачний папір,
  • - клей «Момент»,
  • - ацетон або бензин,
  • - ганчірочка.
Інструкція
1
Перш ніж приступить до ремонту черевик , потрібно їх як слід до цього підготувати. Для цього ретельно помийте взуття за допомогою щітки і мила, обполосніть чистою водою і залиште сушитися в природних умовах при кімнатній температурі не менше однієї доби. Якщо взуття просохне недостатньо, тоді буде дуже складно склеїти матеріали один до одного, так як волога продовжуватиме випаровуватися. В цьому випадку є можливість, що черевики порвуться на наступний же день.
2
Візьміть невеликий відрізок матеріалу або звичайний ватний диск і змочіть в ацетоні. Як випливає, обробіть обидві склеюються поверхні, таким чином, ви не тільки видаліть залишки бруду, а й знежирити поверхню взуття. Якщо щілина в черевику досить велика, в цьому випадку рекомендовано зачистити поверхню матеріалу за допомогою наждачного паперу з дрібним зерном. Завдяки цьому, вони склеяться набагато краще і міцніше. Для знежирення можна використовувати звичайний бензин.
3
Нанесіть достатньо хороший шар підходящого клею для взуття на місце склеювання, залиште підсохнути на 10 хвилин. Після цього акуратно з'єднайте черевик з підошвою і сильно притисніть, потримайте деякий час, щоб поверхні змогли зафіксуватися і видаліть надлишки клею. Після цього залишилося покласти черевик під прес на добу, це може бути ніжка крісла або інший предмет. Для склеювання взуття найкраще підходить клей «Момент», який продається у великих тюбиках і має жовтий колір. Не варто використовувати супер-клей, він не дасть бажаного результату.
4
Якщо черевик знову розклеївся, тоді є спосіб трохи краще, який дійсно допоможе зберегти форму взуття - прошити її. В цьому випадку бажано звернутися до фахівця - шевця. Якщо ж ви вирішили зашити їх самостійно, в цьому випадку вам знадобляться досить міцні капронові нитки і товста шевська голка, а також багато сил і терпіння.
Корисна порада
Перед виходом на вулицю, особливо в мокру і сльотаву погоду, обов'язково обробляйте взуття спеціальними просоченнями і воском, який можна купити практично в будь-якому взуттєвому магазині або на ринку. Це допоможе зберегти вашу взуття в хорошому стані, а ноги в сухості.