Як змінити колір фарби. з Яким кольором можна змішати сіру фарбу.

Якщо ви займаєтеся малюнком і живописом, ви знаєте, наскільки важливий вибір фарби та її різноманітних відтінків для створення малюнка. За допомогою того чи іншого відтінку можна підкреслити настрій картини, створити особливу атмосферу, дотримати загальну гармонійну колірну гаму малюнка. В звичайної палітрі фарб, які ви використовуєте, є далеко не всі можливі відтінки, і тому всі художники знають, як правильно змішувати фарби , щоб отримувати нові кольори для живопису.
Інструкція
1
Ви можете змішувати фарби різними способами - в деяких випадках краще заздалегідь змішати потрібну кількість фарби на палітрі або на полотні. Якщо ви малюєте аквареллю, змішуйте фарби прямо на папері - прозора структура акварелі дозволяє прямо на папері створювати красиві переходи кольорів.
2
Перемішуючи різні відтінки фарб враховуйте, наскільки добре вони взаємодіють один з одним. Якщо ви змішайте червону кіновар і свинцеві білила, через деякий час фарба потріскається, а красивий рожевий відтінок потемніє.
3
Також пам'ятайте про те, що ви можете перемішувати жовту, синю і червону фарби з іншими відтінками, щоб отримати велику гаму нових кольорів. При цьому самі ці фарби - жовта, червона і синя - не можуть бути отримані в результаті змішування, так як є основою будь-гами.
4
Якщо ви хочете отримати зелений колір, змішайте рівну кількість жовтої і синьої фарби . Якщо ж ви хочете отримати світліші або темніші відтінки зеленого, починайте додавати в отриманий колір більше синього або більше жовтого кольору. Намагайтеся змішувати тільки ті кольори, які знаходяться близько один до одного в колірному колі - в іншому випадку, змішаний відтінок не вийде насиченим.
5
Щоб отримати сіру фарбу, перемішайте білу і чорну фарби в потрібних пропорціях. У випадку з акварельною фарбою просто розбавте чорний колір водою. У поєднанні з білим папером розбавлена чорна фарба дасть відповідний сірий відтінок.
6
Чим менше фарб ви використовуєте в малюнку, тим вишуканішим він стає. Враховуйте це правило в процесі живопису. Запам'ятайте, які фарби можна змішувати між собою, а які не можна, щоб надалі висохлі фарби не потемніли і не розтріснулися через хімічне невідповідності.
7
Для отримання деяких відтінків ви можете змішувати не тільки дві, але і три різних фарби . Наприклад, щоб отримати фіолетовий колір, змішайте червону і синю фарбу.
8
Для отримання оранжевого відтінку змішайте червоний і жовтий кольори, для отримання коричневого змішайте червоний і зелений; якщо ви хочете отримати абрикосовий відтінок - змішайте червоний колір, охру і білила. Для зеленого кольору перемішайте жовтий з синім, для теракотового - помаранчевий з коричневим, для бежевого - коричневий, жовтий і білила.