Як виготовити декоративний камінь.

Серед сучасних оздоблювальних матеріалів зустрічаються найрізноманітніші незвичайні покриття стін, за допомогою яких можна створити красивий і оригінальний інтер'єр. Одним з популярних, але недешевих оздоблювальних матеріалів, є штучний декоративний камінь . Ви можете виготовити такий камінь в домашніх умовах, щоб надалі використовувати його для облицювання стін в своєму будинку.
Вам знадобиться
  • - картон,
  • - гіпс,
  • - ніж,
  • - свічки,
  • - акрилові фарби,
  • - сітка.
Інструкція
1
Для виготовлення штучного каменю вам буде потрібно щільний картон, гіпс, ніж, парафінові або воскові свічки, а також акрилові фарби і сітка для армування гіпсу.
2
З щільного картону склейте квадратну коробку без кришки, такого розміру, якою має мати готова кам'яна панель. Потім запаліть свічки і залийте в картонну коробку віск, який капає зі свічок.
3
Продовжуйте капати в коробку воском, поки не наберете потрібний шар на дні - від кількості воску в коробці буде залежати товщина вашої кам'яної панелі. На застиглому воску або парафіні зробіть поглиблення за допомогою ножиць або ножа. Робіть поглиблення спонтанно, довільної форми, намагаючись повторити природний рельєф натурального каменю з кривими лініями і хаотичними вигинами.
4
Тепер розведіть гіпс, додавши в нього воду згідно пропорціям на інструкції, ретельно розмішайте його, щоб уникнути утворення грудок, і залийте гіпс в воскові поглиблення. Зачекайте пару годин, поки гіпс не застигне повністю, і витягніть гіпсовий камінь з форми.
5
Окрасьте його акриловими фарбами, імітуючи темніші і світліші області натурального каменю. Приклейте панель з декоративного каменю на стіну.
6
При необхідності використовуйте створену воскову форму і надалі - заливайте в неї гіпс стільки раз, скільки буде потрібно, щоб створити потрібну кількість кам'яних панелей для облицювання обраної вами стіни.